Connect with us

2017 Yılının En Çok Kazanan Mankenleri

2017 Yılının En Çok Kazanan Mankenleri

Moda

2017 Yılının En Çok Kazanan Mankenleri

Moda dünyasına ciddi anlamda ilgi gösterenler için 2017 yılının en çok kazanan mankenleri hakkında bir listeyi sizler için derledik. Mankenlik sektörü de çok ciddi anlamda önemli bir mesleki tercih. Dünya genelinde ün yapmış isimler ise bir senelik dilim içerisinde çok ciddi anlamda paralar kazanma şansına da sahip oluyorlar diyebiliriz.

2017 yılında en çok kazanan mankenlerden birkaçını sizler için elimizden geldiğince derledik. Bu mankenlerin elde ettikleri gelirleri de elimizden geldiğince araştırdık ve bulduk. Yabancı kaynaklardan da elimizden geldiğince faydalandık tabii. Karşınızda en çok kazanan mankenler.

6# Rosie-Huntington Whiteley (9,5 Milyon Dolar)

Sarışın güzel, dünya genelinde kısa bir zaman dilimi içerisinde adından ciddi şekilde söz ettirdi. Özellikle Türkiye genelinde resimlerinin çok araştırıldığını biliyoruz. 2017 yılı geliri ile birlikte listemizin altı numarasında yer almayı başardı.

5# Gigi Hadid (9,5 Milyon Dolar)

Hadid kardeşler mankenlik dünyasında kısa zaman içerisinde adından ciddi anlamda söz ettirdi. Gigi, geliri ile birlikte listemizin beş numarasında ki yerini aldı.

4# Adriana Lima (10,5 Milyon Dolar)

Victoria’s Secret melekleri içerisinde tam bir dünya markası. Güzelliği ve vücudu ile her zaman hayallerde ki kadınlardan birisi oldu. 2017 yılı geliri ile birlikte listemizin dört numarasına yerleşmeyi de başardı.

3# Chrissy Teigen (13,5 Milyon Dolar)

Kısa bir süre önce doğum yapan ancak her hali ile hem şık, hem de güzel olan mankenler arasında yer alıyor. 13,5 Milyon Dolar geliri ile birlikte listemizin üç numarasında ünlü ismi görme şansına sahip olduk.

2# Gisele Bündchen (17,5 Milyon Dolar)

37 yaşına rağmen hala mükemmel bir güzellik ve mükemmel bir manken. Dünya genelinde gündemin en önemli isimlerinden birisidir. 2017 geliri ile birlikte en çok kazanan mankenler listesinde ikinci sırada yer alıyor.

1# Kendall Jenner (22 Milyon Dolar)

Kardashian kardeşlerden birisi olarak dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz. Kısa zaman içerisinde moda dünyasının ikon isimlerinden birisi oldu. Defilelerin de en çok aranan isimlerinden birisi olması kaçınılmazdı. 2017 yılının 22 Milyon Dolar ile en çok kazanan mankeni olmayı başardı.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı