Connect with us

2018-2019 sonbahar-kış modası

Genel

2018-2019 sonbahar-kış modası

 

2018 yepyeni bir yıl ve yepyeni trendler ile karşımıza çıkıyor.Bu seneye damga vurmaya hazırlanıyor.En çarpıcı tasarımlar,renkler ve çok farklı modeller ile bu seneyi canlandırmaya geliyor.Peki 2018- 2019 yılının modası ne olacak? Hangi renkler yoğunlukta kullanılacak? Bizi neler bekliyor öğrenmeye hazır mıyız? Hadi başlayalım o halde!

Her yıl farklı tarzda, farklı renkte giysiler moda olmaktadır.Moda avcıları kadınlar bu trendleri çok yakından takip etmektedirler.Peki nedir bu yılın trendleri ?

Son yıllarda sizin de farkettiğiniz gibi eskiye dönme modası çok revaçta.Her yıl çıkan akımlarda annelerinizden veya sizden yaşça büyük akrabalarınızdan bu sözleri sıkça duyarsınız ”bizim zamanımızda da vardı bunlar, tekrar mı moda olmuş, eskidende modaydı bu,bende bu pantolondan vardı..” tarzı cümleler ile sıkça karşılaşmışızdır.İşte tüm bunların sebebi eskiye dönüş modası.Bu senede tabi ki bu akıma uyum sağlıyoruz.Öncelikle bu kış geçen kışlara göre çok daha canlı ve renkli bir kış ile karşılaşcağız.Koyu renklere bu sene ara veriyoruz.

Bu yıl kırmızı senesi olacak diyebiliriz.Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı podyumlarda olacak.Bunlar dışında hardal sarı,pembe,mor gibi renklerde kırmızının peşinden gidecek.Bir diğer akım ise 3 beden büyük gelen geniş yün kazaklar.Bu kazakları özellikle etek,kot pantolon ve tayt kombinlerinde sıkça göreceğiz.Ve son olarak geçmişe dönmezsek olmaz tabi.Bu yıl nakış işi trendi ile çok karşılaşacağız.Çorap kombinleri ile birlikte dolabınızın şüphesiz vazgeçilmez parçası olacak.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Yukarı