Connect with us

2018 Bayan Gözlük Modelleri

Moda

2018 Bayan Gözlük Modelleri

Güneş gözlüğü kullanımı hem göz sağlığı açısından hem de aksesuar olarak pek çok kişinin vazgeçilmezi durumunda. Ancak hemen hemen her insanın sahip olduğu ya da almak istediği güneş gözlüklerini alırken kararsızlık yaşayanlar, zor durumda kalanlar var. Hem yüz tipinize uygun, hem güneşten gelen zararlı ışınlardan sizi koruyan bir gözlük bulmak için bazı araştırmalar yapmak gereklidir. Aynı zamanda sezonun trendlerine uygun gözlükleri takip ederek, şık bir görünüm elde edilebilir. Hazır çerçeve ve renk modellerinde gözlükler alınabileceği gibi, isteğe ve zevke uygun özgün tasarımlarınız ile özel gözlükler yapma imkanı da artık mevcut. Sıkı bir araştırma sonucu kendi zevkimize uygun 2018 Bayan Gözlük Modelleri üreten optik firmalarla bağlantıya geçebilir, içimize sinen bir aksesuar sahibi olmak için ilk adımı bu şekilde atabilirsiniz.

2018’de Hangi Tür Gözlükler Moda?

2018 yılına yaklaşırken bir önceki yıldan hatırlayacağımız kadarıyla, en çok tercih edilen gözlük tipleri 60’lı yılların yuvarlak çizgilerini yansıtan gözlük çeşitleri idi. Kısa bir süre önce trend olan kare ya da dikdörtgen çerçeveli gözlüklerin göz önünden çekildiğini görmekteyiz. Farklı renk seçenekleri ile daha yuvarlak çerçeveler, aykırı renkler ve oval etkiler 2018 yılı itibari ile daha sık karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca yuvarlak ve oval çerçevelerin zarifliği, yüzde daha hassas ve şık bir etki yaratılmasında daha somut bir durumdadır. Ayrıca çoğu markanın özel üretimleri çerçeveleri daha hafif hale getirerek gözünüzde neredeyse çerçeve yokmuş hissi ile rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

Kış Şıklığı!

Yalnızca yaz aylarının değil, artık 4 mevsimin şıklığını güneş gözlükleri ile yakalamak mümkün. Her tarza uygun çerçeve seçenekleri ile kış aylarında çok daha farklı etkileri yaratmak, güneş gözlükleri ile daha kolay.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı