Connect with us

2018 Gelinlik Trendleri

2018 Gelinlik Trendleri

Moda

2018 Gelinlik Trendleri

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte araştırmaları ciddi anlamda artan 2018 gelinlik trendleri ile alakalı fikirler sunacağız. Gelinliklerde özellikle 2018 yılı çok ciddi anlamda farklılıkları sizlere sunuyor. Normalde alışık olduğumuz klişelerden çok daha uzak, çok daha farklı bir senenin içerisindeyiz. Gelinlik seçimlerinizde bu detaylara dikkat ederseniz kati surette pişman olmayacaksınız.

Evlilik sezonu açılıyor. Dolayısı ile kadınlar çok ciddi anlamda gelinlikler ile alakalı araştırmalarına da başladılar. Bizde sizlerle bu senenin trendlerini hep birlikte yakalama yoluna da gideceğiz.

Pelerinli Gelinlikler

Pelerin, çok alışık olunmayan bir fikir ancak yine de her anlamda mükemmel ötesi görselleri sizlere sunar. Pelerin, bir nevi asalet göstergesidir ve yeni sezon gelinliklerde ciddi anlamda uygulanan seçenekler arasındadır. Dolayısı ile tercih sebebi olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Transparan Gelinlikler

Transparan, yani sizlerinde bildiği üzere şeffaf gelinlik modelleri. Bilhassa vücuduna güvenen kadınlar için çok cesur gelinlik modelleri olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Gelinlik tasarımlarında artık motifler kadar transparan detaylarda yine önemlidir. 2018 yılında da bu alana eğilim son derece fazla.

Viktoryen Gelinlikler

Viktoryen, her anlamda fark yaratan gelinlik tasarımlarından birisi olarak dikkat çeker. Kısa bir zaman dilimi içerisinde tasarımcılar da bu imkanlar üzerine eğildi. Türkiye genelinde de ilgi gören bir gelinlik tasarımı alternatifi olduğundan dolayı yine trendler arasında yer aldı. Dolayısı ile 2018 yılında da yine popüler diyebiliriz.

Korse Gelinlikler

Korse tasarıma sahip gelinlikler de özellikle İngiliz modacıların çok ciddi anlamda önemli tercihlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Tam da bu noktada önceliklerimiz sizler için en doğru seçenekleri sunmak. Bundan önce sizlere aşağıdaki gibi bir resimli örneği sunma yoluna da gidiyoruz.

Çiçek Duvaklı Gelinlikler

Duvakların da günümüz gelinliklerinde çok ciddi anlamda önemli ve trend hale geldiğini net şekilde söyleyebiliriz. Duvaklarda ki çiçek işlemelerinin kadınlar için büyük önem arz ettiğini de ek olarak söylemek çok çok önemlidir. Tam da bu noktada aşağıdaki örneğimiz çok daha fazla önemlidir.

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Lisa

    27 Mart 2018 at 13:32

    2018 yılı gelinlik trendleri baya iddialı gibi duruyor. Özellikle de transparan modele bayıldım sanırım türkiyede böyle bişeye pek cesaret edebilen çıkmaz 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı