Connect with us

2018 Kaban Modelleri

Moda

2018 Kaban Modelleri

Havaların soğumasıyla birlikte hayatımıza dahil olan kabanlar kış aylarının vazgeçilmez parçalarıdır. Kış aylarında havaların soğuması sebebiyle genellikle herkes tarafından kabanlar tercih edilmektedir. Kabanlar kişinin üstündeki kıyafetlerden en çok dikkat çeken en çok göze hitap eden parçalardan birisidir. Kabanlar çok dikkat çektiği ve herkes tarafından tercih edilen bir kıyafet olması sebebiyle 2018 kaban modelleri her sene değişiklik göstermektedir. Giydiğimiz kabanı iyi bir şekilde kombinlemez isek şık bir görünüm elde edemeyiz. Pek çok kaban modeli bulunmaktadır. Kullandığımız kaban modelleri kişinin tarzıyla uyumlu olmalıdır.

2018 Kabanlar

Moda, sürekli gelişim ve değişim içerisinde bulunduğundan dolayı pek çok kaban modeli vardır. Kadınların vazgeçilmezi olan klasik kabanlar her sene pek çok kişi tarafından tercih edilerek trend olmaktadır. Her bayan genellikle dolabında klasik bir kaban bulundurmaktadır. Gece davetlerinde ve özel günlerde klasik kabanlar tercih edilmektedir. Havalı ve farklı bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar ise 2018’de hafif tüylü, kürklü kabanları tercih edecektir.

Kürklü kabanlar kişiye zarif ve havalı bir görünüm kazandırmaktadır. Bayanlar tarafından tercih edilen kürklü ve tüylü kabanlar, topuklu ayakkabılar ile tercih edilirse daha iyi bir uyum sağlamış olurlar. Spor giyimi seven kişiler ise kendi tarzına uygun olarak spor montları tercih etmektedirler. Yürüyüşlerde, çeşitli spor aktivitelerinde spor montları tercih ederler. 2018 yılında trend olacak bir başka kaban modeli ise salaş kaban modelidir.

Salaş kabanları rahat giyime özen gösteren kişiler, sıklıkla kullanmaktadırlar. Kadınların tercih ettiği bir başka model ise kemerli kaban modelidir. Kemerli kaban kişinin belini ince gösterdiği için belinin ince gözükmesini isteyenler tarafından tercih edilir. Renk bakımından 2018’de trend olacak renkler ise kırmızı ve koyu mavidir.

 

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı