Connect with us

2018 Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halısı Büyüledi

2018 Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halısı

Moda

2018 Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halısı Büyüledi

Modayı takip eden kadınlar için ciddi anlamda önem arz eden 2018 Oscar ödül töreni ünlülerin elbiseleri ile ilgili örnekler sunacağız. Her sene sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden birisi olan Oscar ödüllerine kilitleniyoruz. Kimisi sinema dünyasına ilgi duyduğu için, kimisi ise ünlülerin şık elbiselerini görmek istediği için.

Kırmızı halıda ünlülerin şıklığı her kadın için ciddi anlamda önem arz eder. Dolayısı ile 90. Oscar ödül töreninde ünlü kadınların elbiseleri ile şıklıklarını görsellerimiz ile sizlere sunmak istedik. Merak ettikleriniz ile alakalı tüm soruları yorum alanlarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Ünlülerin Kıyafet Modası

Ünlülerin Kıyafet Modası

90. Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halısı

Birbirinden güzel kadınlar, şıklık açısından birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisine girdiler. Kısa zaman içerisinde ödül töreni çok prestijli bir hale geldi. Bizde elimizden geldiğince sizler için modayı takip ediyor ve sitemizde bilgiler sunuyoruz. Kırmızı halılar her zaman için son derece hareketlidir. Bu neden dolayısı ile bu hareketliliği sıcağı sıcağına sizlere sunmak istedik. Dilerseniz hemen başlayalım.

Margot Robbie

Güzelliği ile herkesi büyülediğini söyleyebiliriz. Beyaz renk straplez ve modern elbisesi ile birlikte gecenin en şık kadınlarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

Jeniffer Lawrence

Kısa zaman içerisinde şöhret basamaklarını ciddi anlamda tırmandı. Oscar ödül törenlerinin de en şık kadınlarından birisi olma yolunda adımlar atıyor. Gri tonlarda muazzam bir elbise.

Sandra Bullock

İlerleyen yaşına rağmen hala dünyanın en güzel kadınlarından birisi. Geçişli ve boyundan bağlı elbisesi ile birlikte asalet anlamında en mükemmel görünümlerden birisini bizlere sundu.

Emma Stone

Yeni dönemin en ünlü isimlerinden birisi. Güzelliği ile olduğu kadar derin dekolte sıradışı elbisesi ile birlikte ödül gecesine damga vurmuştu.

Ashley Judd

Gecenin elbise rengi ile dahi en fazla fark yaratan ünlü isimlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Büyüleyici güzellik ve şıklık açısından ön planda olan isimlerin başında geliyor.

Lindsey Vonn

Rita Hayek

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı