Connect with us

Altunbilekler Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Kariyer & İş Hayatı

Altunbilekler Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ankara merkezli ve alanında güçlü bir perakende zinciri olan Altunbilekler, son dönemlerde Anka Gross hamlesine adım attı. Yaptığı hamleyle beraber diğer alanlarda da başarılı bir yükseliş yakalayan Altunbilekler, gerçekten de geniş bir perakende zinciri haline gelmeye başladı. Peki Altunbilekler firmasında çalışmak isteyen insanlarımız, ne gibi çalışma şartlarıyla ve ne kadar maaşlarla karşılaşacaklar?

Altunbilekler Çalışma Şartları

Altunbilekler firmasında çalışma süresi, 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Günlük belirlenen bu çalışma süresine çay ve yemek molaları da firma tarafından dahil edilmiştir. Personellerine haftada bir gün izin veren firma, bir yıllık çalışma süresini dolduran personellerine de yıllık izin olarak 14+2 gün izin hakkı tanımaktadır. Vardiyalı olarak sabah ve akşam olarak personel barındıran firmanın vardiya düzeni de, birim şefleri tarafından düzenlenmektedir. Firmada zaman zaman fazla çalışma yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca firmada resmi tatiller ve dini bayramlar haricinde mesai ücreti ödenmemektedir.

Altunbilekler Maaşları

Firmada kasiyer, reyon personeli ve temizlikçi kategorisinde çalışan personeller asgari ücret almaktadır. Kasiyerler, maaşlarının %5’i kadar kasa tazminat ücreti imkanından da faydalanabiliyor. Ayrıca satış bazlı prim sistemine sahip olan firma, personellerinin performansına göre de prim imkanı sağlayabiliyor.

Şarküteri, kasap ve manav reyonlarında çalışan personeller, uzun zaman deneyimine göre maaş alabilmektedir. Ayrıca tezgahtar olarak çalışan personeller de, aylık maaşlarının %50 daha fazlasını alıyor.

Altunbilekler firmasında iş başvurusunda bulunmak için, firmanın herhangi bir şubesine giderek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kariyer & İş Hayatı

Yukarı