Connect with us

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Moda

Daha Uzun Görünmenin Yolları

Kıyafetler ile ruh halimizi ve tarzımızı yansıtıyoruz. Ufak dokunuşlar ve tüyolar ile olduğumuzdan daha uzun görünebiliriz. Daha uzun ve daha zarif görünmek isteyenler işte sizlere harika önerilerimiz var.

TEN RENGİ AYAKKABILAR

Ten renginize yakın ayakkabılar sizleri bir bütün gibi gösterecektir. Bacaklarınızın olduğundan daha uzun görünmesine neden olduğundan daha uzun boylu havası verecek.

TEK RENK GİYİNİN

Tek renk giyinmek kesinlikle büyük bir avantaj vücudunuz ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Renklerin gücünü kullanarak daha uzun görünebilirsiniz.

KÜÇÜK ÇANTA KULLANIN

Küçük çanta sizi daha zarif gösterecektir. Ayrıca daha havalı ve kendine güvenen bir kadın görüntüsü verecektir. Kısa boylu kadınlar için kısa çanta tercihi her zaman daha mantıklıdır.

KISA SAÇ TERCİHİ

Kısa saçlı kadınlar uzun saçlı kadınlara göre daha uzun gözükür. Kısa boyluysanız ve uzun saçlarınız varsa bu sizi daha kısa birisi olarak gösterir.

V YAKA GİYİNİN

Dolabınızda V  yaka tü-shirt kaç adet var bilemiyoruz ama V yaka t-shirt sayınızı arttırın. Hem daha şık hem de daha uzun boylu gözükebilirsiniz.

TEPEDEN TOPUZ YAPIN

Hem kullanımı rahat hem de trend olan topuz saç tercihi sizi daha uzun boylu bir kadın gösterecektir. Günlük hayatta ya da özel günlerde Tepeden topuz saçlarınızla çok şık olabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı