Home / Kariyer & İş Hayatı / Decathlon Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Decathlon Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ülkemizde ve tüm dünya genelinde gayet başarılı bir satış potansiyeli sergileyen Decathlon, her spor dalına uygun spor malzemeleri barındıran güçlü bir perakende zinciridir. Bazı ünlü sporcuların bile sıkça tercih ettiği Decathlon, haftanın çoğu günlerini bir hayli yoğun geçirebiliyor. Bu yoğunluktan dolayı da yeni personellerin ihtiyacını hissetmeye başlayan firma, gerçekten güzel şartlar ve maaşlar barındırıyor. Peki Decathlon firmasında işe başlayacak personeller, ne gibi şartlarla ve maaşlarla karşılaşacaklar?

Decathlon Çalışma Şartları

Decathlon firmasında günlük çalışma süresi 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu süreye de, çay ve yemek molaları dahildir. Bazı şubelerde personeller, 5 gün boyunca günlük 10 saat çalışarak haftalık 2 gün izin yapabilirler. Normal şartlarda haftanın bir günü izin verilir ve yıllık süreç doldurulduğunda personellere 14+2 gün izin hakkı tanınmaktadır.

Decathlon Maaşları

Decathlon firmasında yeni işe başlayan personeller, asgari ücretten %20 daha fazla ücret alabilmektedir. Tabii ki bu maaş, zamanla artış göstermekte ve personellere de tatmin edici primler verilmektedir. Son olarak yemek ücretinin de personellere Multinet sistemiyle verildiğini hatırlatalım.

Decathlon İş Başvurusu

Decathlon firmasına iş başvurusu yaparken, kesinlikle internet üzerindeki başvuru sistemlerini önermiyoruz. Çünkü internet üzerinde başvurulara firma bazen hiç dönmeyebiliyor. Yüz yüze başvuru yaptığınızda da, bir süre sonra mülakata çağrılıyorsunuz. Mülakat olduğunuz alanda toplamda 10 kişi oluyorsunuz ve daha sonra mağaza yetkilileri size kendilerini tanıtıyor. Kısa bir tanıtımın ardından da kendinizi tanıtmanız bekleniyor. Eğer başvuru mülakatı süresince olumlu tavırlar sergilerseniz, işe girme ihtimaliniz oldukça yükselecektir.

About KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

ilgili konu

Altunbilekler Çalışma Şartları ve Maaşları 2018

Ankara merkezli ve alanında güçlü bir perakende zinciri olan Altunbilekler, son dönemlerde Anka Gross hamlesine …

MİGROS KASİYER ÇALIŞMA ŞARTLARI VE MAAŞLARI 2018

Ülkemizin neredeyse her alanında hizmet veren ve yıllardan beri kalitesinden ödün vermeyen Migros, son dönemlerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir