Connect with us

Deniz Tatili için Öneri Rotalar

Deniz Tatili

Gezi & Mekanlar

Deniz Tatili için Öneri Rotalar

Yaz ayları geliyor ve daha şimdiden deniz tatili rotaları konusunda araştırma yapan okuyucularımız için alternatif önerilerimiz var. Yaz aylarında özellikle bunaltan sıcakların stresini denizde atmak kadar güzeli yok. Ancak ülkemizden ziyade dünya genelinden önerilere ihtiyacınız var ise yine sizlere bu anlamda alternatifler sunmak için bir makale derledik.

Deniz tatili için öneriler konusunda da insanların araştırma yaptıklarını gördük ve elimizden geldiğince sizlere alternatifleri sunacağız. Bu önerilerimiz için bizlere teşekkür etmek adına yorum atmanız yeterli olacaktır.

Girit (Yunanistan)

Güney Girit, özellikle kendine has mimarisi ve deniz tatili için uygun yapısı ile birlikte her anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi. Türkiye insanından da bilenler için vazgeçilmez hale gelmiş en iyi alternatiflerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Bozcaada – Çanakkale

Ege Denizi içerisinde yer alan ancak Çanakkale ilimize bağlı olan mükemmel ötesi bir yerleşim. Özellikle deniz turizmi için ülkemizin en güzide mekanlarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

Sri Lanka

Sri Lanka, birçok kişi ismini duymuştur ancak bir şehir değil bir Cumhuriyet rejimi ile yönetilen ülkedir. Nitekim denize kıyısı vardır ve Hindistan’a çok yakın olduğundan dolayı komşudur. Deniz turizmi için farklılık arıyorsanız ideal bir seçenek.

Kotor Körfezi (Karadağ)

Kotor Körfezi, kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinden ziyaretçilere ısrar ile ev sahipliği yapma konusunda iyi gidiyor. Karadağ’da bulunan bu bölge, deniz turizmi açısından mükemmel bir keşif olabilir.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Gezi & Mekanlar

Yukarı