Home / Gezi & Mekanlar / Deniz Tatili için Öneri Rotalar

Deniz Tatili için Öneri Rotalar

Yaz ayları geliyor ve daha şimdiden deniz tatili rotaları konusunda araştırma yapan okuyucularımız için alternatif önerilerimiz var. Yaz aylarında özellikle bunaltan sıcakların stresini denizde atmak kadar güzeli yok. Ancak ülkemizden ziyade dünya genelinden önerilere ihtiyacınız var ise yine sizlere bu anlamda alternatifler sunmak için bir makale derledik.

Deniz tatili için öneriler konusunda da insanların araştırma yaptıklarını gördük ve elimizden geldiğince sizlere alternatifleri sunacağız. Bu önerilerimiz için bizlere teşekkür etmek adına yorum atmanız yeterli olacaktır.

Girit (Yunanistan)

Güney Girit, özellikle kendine has mimarisi ve deniz tatili için uygun yapısı ile birlikte her anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi. Türkiye insanından da bilenler için vazgeçilmez hale gelmiş en iyi alternatiflerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Bozcaada – Çanakkale

Ege Denizi içerisinde yer alan ancak Çanakkale ilimize bağlı olan mükemmel ötesi bir yerleşim. Özellikle deniz turizmi için ülkemizin en güzide mekanlarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

Sri Lanka

Sri Lanka, birçok kişi ismini duymuştur ancak bir şehir değil bir Cumhuriyet rejimi ile yönetilen ülkedir. Nitekim denize kıyısı vardır ve Hindistan’a çok yakın olduğundan dolayı komşudur. Deniz turizmi için farklılık arıyorsanız ideal bir seçenek.

Kotor Körfezi (Karadağ)

Kotor Körfezi, kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinden ziyaretçilere ısrar ile ev sahipliği yapma konusunda iyi gidiyor. Karadağ’da bulunan bu bölge, deniz turizmi açısından mükemmel bir keşif olabilir.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

Vizesiz Yurtdışı Tatil Bölgeleri

Eğer ki bu yaz aylarında yapabilecek güzel bir plan arıyorsanız vizesiz yurtdışı tatil bölgeleri ile …

İstanbul En İyi Boğaz Manzaralı Restoranlar Listesi

İstanbul En İyi Boğaz Manzaralı Restoranlar Listesi

İstanbul’a gidip eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler için İstanbul en iyi boğaz manzaralı restoranlar listesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir