Connect with us

Desenli Porselen Tabak Modelleri

Ev

Desenli Porselen Tabak Modelleri

Porselen tabaklar en çok tercih edilen türlerin başında gelir. Zaten, porselen en dayanaklı seramik türüdür diyebiliriz. Sadece dayanıklı olmak ile kalmayıp, en şık olanıdır da. Desenli porselen tabak modelleri sayısızdır demek pek yanlış olmaz. O kadar çok farklı desen vardır ki, burada hepsinden bahsetmek mümkün değildir. Ayrıca birçok çeşit renk ile de karşımıza çıkarlar. Rengine göre desenler seçmek daha mantıklı olur. Ayrıca, çok pahalı olmaması bir diğer avantajlarındandır.

Çiçek Desenli Beyaz Porselen Tabaklar

Renge bakıldığında, en çok tercih edilen rengin beyaz olduğu aşikardır. Tabi ki başka renkler de var. Mesela mavi, siyah, gri ve daha birçok renk… Beyaz rengin en çok tercih edilen renk olmasının birden fazla nedeni vardır. Porselen tabaklarda, en şık duran renk beyazdır. Ayrıca, yemek, en güzel beyaz rengin üstünde durur. Desenli porselen tabak modelleri, en çok çiçek desenli olarak karşımıza çıkar ve en çok tercih edilen desenlerdendir. Çiçek dışında, daha bir sürü farklı desenler de vardır. Gemi desenli tabaklar, kırmızı benekli tabaklar, etrafı altın rengi ile çevrili tabakalar ve daha sayısız türde desenli tabaklar vardır. Etrafı sarı veya altın rengi ile çevrili olan tabaklar da çok tercih edilen ve gerçekten de masalarda çok şık duran modellerdir.

 

Dikkat Edilmesi Gerekilen Şeyler 

Öncelikle, alacağınız tabak sayısı, sadece evdekilere yetecek sayıda olmamalıdır. Misafirler geldiğinde zor durumda kalmamak için alacağınız parça sayısını biraz yüksek tutmak faydalı olacaktır. Ayrıca, alacağınız porselen tabakların boyutlarına dikkat etmekte büyük fayda var. Desenli porselen tabak modelleri çok büyük boyutlarda olabilir. Eğer çok büyük boyutta tabaklar alırsanız, bu aldığınız tabaklar dolaplara sığmayabilir veya bulaşık makinenize sığmayabilir. İşte bu yüzden, boyutlara dikkat etmekte büyük fayda vardır.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Ev

Yukarı