Connect with us

Dış cephe poliüretan söve modelleri

Ev

Dış cephe poliüretan söve modelleri

Mimari açıdan binalara hoş bir görüntü kazandıran Poliüretan kartonpiyer, Poliüretan söve ürünleri oldukça uygun fiyatlarla kaliteli bir biçimde Polure Dekorasyon tarafından üretilmektedir. İç cephede olduğu kadar dış cephede de estetik tasarımlarla birçok dış cephe söve ürünü imalat eden Polure dekorasyon, poliüretan silikon kalıpları direk olarak binaya monta edilebilecek biçimde hazırlar. Kolay taşınabilir ve poliüretan mastik yapıştırmaya uygun olan Polure ürünleri, uygun fiyatlardan müşterilere sunulmaktadır.

Poliüretan Söve Nerelerde Kullanılabilir ?

Poliüretan ürünler, şıklığa önem verenler için vazgeçilmezdir. Otel lobilerinde, Villa dış cephelerinde, özellikle düğün salonlarında, binalarda gizli ışık ve kartonpiyer uygulamalarında yaygın bir şekilde kullanılan Poliüretan söve ürünleri istenilen renklerde imalat edilebilmektedir. Ebatları mekana göre değişim gösterebilen poliüreatan söve ürünleri, kişisel zevklere göre düzenlenebilmektedir. Polure dekorasyon resmini veya çizimini gösterdiğinizde isteğinize uygun poliüretan ürünü sizler için imalatını sağlar ve direk montaja uygun hale getirir.

Dış Cephe Söve Ürünleri Dayanıklı Mı?

Polure dekorasyon tarafından üretilen ürünlerde 450 yıl dayanıklılık garantisi verir. Yağmur, nem gibi dış etkilere karşı dayanıklılıkta ve sertlikte olan Polure ürünleri, boya akması, ayrılma gibi sorunlara karşı mukavemetlidir. Ayrıca poliüretan ürünler hafif oldukları için binaya ölü yük oluşturmazlar ve yapının statiğini etkilemezler. Birbirinden şık poliüretan silikon kaplama ve dış cephe söve modellerini sitemize giriş yaparak inceleyebilir, kendi zevkinize göre yeni modellemeler yaptırabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Ev

Yukarı