Connect with us

En Güzel Kadın Parfümleri 2018

En Güzel Kadın Parfümleri 2018

Makyaj & Kozmetik

En Güzel Kadın Parfümleri 2018

Ülkemiz ve dünya genelinde ki seçenekleri değerlendirerek sizler için en güzel kadın parfümleri 2018 listesi hazırlamak istedik. Parfüm, kadınlar için en az saç ve makyaj kadar önem arz eden seçeneklerden birisi olarak nitelendirilebilir. Türkiye genelinde de kadınların parfüm araştırmaları az çok kendisini net şekilde belli ediyor.

Bizde düşündük. Dünya genelinde benimsenmiş ve ülkemiz genelinde de satışı yapılan en güzel kokulardan bir öneri listesi oluşturalım istedik. En güzel örnekleri aşağıda görebilme şansına sahip olacaksınız.

Valentino Valentina Blush

Tam anlamı ile bir efsane ve satış rekorları kırıyor. Portakal çiçeği özlerini kendi içerisinde barındıran bu parfüm, pralin özleri ile de dikkatleri çekiyor. Türkiye pazarında 350 TL ile 450 TL arasında satılmakta.

Miss Dior

Christian Dior markasının kısa süre içerisinde fark yaratan parfüm seçeneklerinden birisi diyebiliriz. Miss Dior, içeriğinde Şam gülü ve Grasse gülü özlerini barındırıyor. Kokusu gerçek anlamda etkileyici seçenekler içeriyor diyebiliriz. Türkiye’de 450 TL – 550 TL aralığında.

Dolce & Gabbana The One

Marka zaten tartışılmayacak kadar büyük ve popüler bir marka durumunda. İtalyan bergamotu, mandalina esansları, ipeksi liçi ve tatlı beyaz şeftalinin çiçekleri gibi mükemmel bir içeriğe sahip. Türkiye pazarında ise 385 TL dolaylarında satılıyor.

Elie Saab Girl of Now

Elie Saab markasının geliştirdiği en mükemmel parfüm seçeneklerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Paçuli, portakal çiçeği ve badem sütü özlerinin mükemmel karışımı ile bizlere sunulan doğal bir koku. 450 – 600 TL aralığında değişen fiyatlara sahip.

Gucci Bloom

Gucci markasının en bilinen parfümlerinden birisidir Bloom, Kısa süre içerisinde de adından söz ettirmiştir. Yasemin çiçeği notalarının ahenk ile buluştuğu mükemmel bir koku diyebiliriz. 420 – 500 TL aralığında satış fiyatına sahip.

Twilly d’Hermès

Markayı daha önce duymamış olabilirsiniz ancak ünlü kadınlar için vazgeçilmezlerden birisi diyebiliriz. Zencefil ve sandal ağacı özleri sizlerle buluşuyor. 400 – 700 TL aralığında fiyatlar ile sizlere sunuluyor.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Makyaj & Kozmetik

Yukarı