Connect with us

İlişki & Aşk

Erkek Tipleri

Erkekler görünüşte aynı olmalarına rağmen onları bir kaç çeşitlikte ayırmak mümkündür. Genel olarak erkekler erkek olmasına rağmen kendi içlerinde farklılık göstermektedir. Gelin bu ufak erkek tipleri ayrışımlarını inceleyelim :

Maço Tip Erkekler :

Maço erkekler genelde bildiğimiz kaba sert erkek tipleridir. Yedikleri yemeklerden tutun alkollerine kadar kendilerine çok önem vermezler. Pisdirler demiyoruz ama kendilerini düşünmezler. Onlar için he rşeyden önce erkeklik vardır ve her şeyin bu tarz olmasını ister ve severler. Hayatlarındaki kadınında kendilerine itaat etmelerini isterler. Kendine güvenen ayakları üzerinde duran kadınlardan pek hoşlanmazlar. Eşlerine duygusallıklarını belli etmezler neredeyse hiç onlara seni seviyorum bile demezler. Herşeyi seks olarak görürler diyebiliriz. Kadınların genelde başlarını eninde sonunda bu tarz erkekler yakar. Çok cahil ve ileri gidenleri gazate manşetlerine kadar çıkabilir. Genelde kadınlar bu tarz erkeklerden uzak dururlar.

Mıymıntı Tip Erkekler :

Neredeyse her şeye itiraz edip dururlar.  Hoşnut olmaları kolay değildir. İlişkilerde birini hayatlarına kabul etmeleri bir olaydır aynı şekilde eşlerinden yada ilişkilerinde ayrılmaları da onları yıkar.  Tek başlarına ayaklarının üzerlerinde kolayca duramazlar ve anne kanatlarının altında yaşamak isterlre. Anne olmasa annae gibi bir eş yada karaba ile takılırlar. Çünkü onları çok yakın birisi olmadan kimse çekmek istemez.

Sert Tip Erkekler :

Bunlarda biraz sakıncalıdır ama genelde kadınların hoşlandığı onlara kol kanat olmalarını istedikleri erkek tipi bu diyebiliriz. Bu tarz erkekler hayata karşı savaşırlar. Kolay kolay pes etmezler hep bir planları ve haklı oldukları konu vardır. Eşini kollar ve korur. Kuralcılardır ve bu kurallar bozuldumu kendilerini yenilmiş haksızlığa uğramış sayarlar. İnsanların içinde sorgulanmaktan yorum veya eleştiriden hiç hoşlanmazlar. Yanlış olduklarını görseniz bile alttan almaya bakın.

Kılıbık Tip Erkekler :

İşte her çoğu kadının istediği erkek tipidir. Annelerinden gelen alışkanlıkları kadınlara karşı gelmemeleri hayatlarına işlemişlerdir ve kadınlar bu tarz erkekleri severler diyebiliriz. Sosyal hayatlrı evlenmeden önce zaten az olan bu tarz erkekler evlenince iyice dışarıdan koparlar ve evine bağımlı yaşarlar. Fakat kadınlar şunu unutmamalıdır ki bunlarında arkalarında bir koruyucu anneler vardır ve her fırsatda dişlerini geline göstermeyi ben buradayım demeyi severler. 🙂

Yakışıklı Tip Erkekler :

Bu erkekler erkeklere göre daha avantajlı bir başka açıdan da daha avantajsız diyebiliriz. Çünki kadınlar bu erkeklere hep yakışıklı ama aptal veya sorunlu olarak bakarlar. Haksız da sayılmazlar çünkü bu tip erkekler hep kadınların peşinde avantajlı olarak koşmaktan kendilerini fazla geliştirmezler. Bu tarz erkekleri genelde zengin kadınlar ellerinde tutar diyebiliriz. Lise çağları için idel tiplerdir arkadaş ortamlarında bol bol hava atabilirsiniz.

Karizmatik Tip Erkekler :

Karizma erkekler herzaman çekicidir. Bu tip erkeklerde dikkat edilmesi gereken gerçekten karizma mı yoksa bir karizma erkeği mi tipliyorlardır. Genelde az konuşurlar ve ağır takılırlar. Neleri hoşunuza gitti diye soran arkadaşlarınıza tam bir cevap veremezsiniz.
Gerçek karizmalar hakiki karizmalar ise baş edilemez. Böyle bir eşiniz varsa hayatınızda hep 2. ve 3. ü belki daha fazla kadına yer açmaya alışmalısınız.

Gizli Maço Erkekler :

Genelde ilk bakışta ne oldukları ancan deneyimli bayanlar tarafından anlaşılan bu tip erkekler görünürde kibar, anlayışlı, karşısındaki bayana saygılı, onu dinleyen… Dışardan bakarken kolayca anlaşılmayan bu tip erkekler içlerindeki maço tipi genelde kadını ele geçirdiğinde göstermektedir. Kadın onun olana kadar içlerindeki kabalıkları gizlemektedirler. Bu tip erkekelr hem kendisinden hemde karşı cinse karşı nefret beslemektedirler

Bekarlar :

Evlenmeyi hiç düşünmeyen hayatlarından memnun olan tiplerdir. Kadına yemek ve temizlikçi gibi gören hayatlarında onlar olmasa tek eksiklerinin bu olacağını sanan erkeklerdir. Bu tip erkekler hayatlarından memnun lise çağındaki gibi davranan, evlenmeye çok karşı olan erkeklerdir. Bir kızla en fazla 1 veya 1.5 sene takılıp sonra yeni aşklara yelken açarlar.

Evli Ama Bekar :

Bir eşkilde evelenmiş ama evli olduklarına kendilerini inandıramamış erkeklerdir. Bunlar karılarını evin demirbaşı gibi görüp dışarıda bekar gibi takılan erkeklerdir.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İlişki & Aşk

Yukarı