Connect with us

Fazla Kiloları Saklamanın Yolları

Diyet

Fazla Kiloları Saklamanın Yolları

Kadınların bazen fazla kiloları saklaması gerekir. Özellikle kış aylarında, pek çok kadın kilo alır ve kıyafet sorunu yaşayabilir. Sizlere bu yazımızda Fazla kiloları saklamanın yolları nelerdir? Nasıl bir giyim tarzı ile fazla kiloları saklayabilirsiniz bunlardan bahsedeceğim.

Fazla kiloları saklamanın yolları nelerdir?

  • Uzun bir blazer tercih edin. Fazla katı olan bir kombin kesinlikle sizi daha uzun gösterecektir. Özellikle düğmelerin yerlerine dikkat edin. Düğmeler tek bir sıra şeklinde olsun.
  • Doğru sutyen seçimi göbeğinizin olduğundan daha çok ortaya çıkmasına neden olur. Doğru destekleyici ile göğüslerinizi yukarı kaldırarak göğüs ve göbekler arasında bir boşluk sağlayabilirsiniz. Bu sizi çok daha ince gösterir.
  • İnce kumaşlar tüm kıvrımları ve vücut hatlarını ortaya çıkarır. Eğer kilo sorunu yaşadığınız bir dönemden geçiyorsanız kesinlikle kalın kumaşları tercih edin. Ayrıca korse desteği de alabilirsiniz.
  • Tişört giydiyseniz kesinlikle pantolonunuzun içine sıkıştırmayın. Eğer öyle yaparsanız göbeğiniz olduğu gibi açıkta kalacaktır. Kilolar ben buradayım diye bağırır.
  • Çantanızı doğru seçin evet gerçekten çanta diyorum. Büyük bir çanta seçerseniz daha zayıf ve narin gözükürsünüz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diyet

Yukarı