Home / Saç Bakımı / Game of Thrones Saç Modelleri Karşınızda

Game of Thrones Saç Modelleri Karşınızda

Dünyanın en büyük bütçeli ve en çok izlenen dizi projesi Game of Thrones saç modelleri ile sizlere alternatifler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle yabancı diziler içerisinde ciddi anlamda tercih ediliyor. Geneli düşündüğümüz zaman bizler bu alanda alternatifler üzerine çokça eğilen bir web sitesi olduğumuzdan alternatif konulara eğiliyoruz.

Game of Thrones dizisi her anlamda büyük kapsamlı bir proje. Dizideki karakterlere uygulanan saç modelleri de yine muazzam. Dolayısı ile fark yaratan imkanları sonuna kadar değerlendirme yoluna gideceğiz.

Cersei Lannister Saç Modelleri

Dizinin en önemli karakterlerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Lannister, turuncu dalgalı saçları ile bu anlamda en çok dikkat çeken isimlerden birisi.

Daenerys Targaryen

Nam-ı değer Khaalesi, dizinin en önemli ve en güzel karakterlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile saç alternatifleri konusunda en ideal imkanları sizlere sunan ve fark yaratan isimler arasında. Targaryen, sınırları zorlayan güzelliği ve büyüleyici saçları ile birlikte her zaman ön planda olmayı başarıyor diyebilme şansına da sahibiz.

Sansa Stark

Yine turuncu saç alternatiflerinden birisi olarak ciddi anlamda adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz sanırım. Türkiye genelinde bilhassa son derece önem planda tutulan karakterlerden birisi. Saçları ile de yine günlük kullanım seçenekleri anlamında da en ideal seçenekleri sizlere sunuyor.

Melisandre

Kızıl saçları ile dizinin en göz önünde olan karakterlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki adından ciddi anlamda söz ettirdiği gibi kadınlar için saç modelleri bakımından ideal bir ilham kaynağı da diyebiliriz sanırım.

Margaery Tyrell

Fark yaratan bir karakter ve güzelliği ile adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor diyebiliriz. İşte bu neden dolayısı ile ilk sıralarda yer alan bir isimden bahsediyoruz.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

Güneşten Zarar Gören Saçlarınız için Ürün Önerileri

Güneşten Zarar Gören Saçlarınız için Ürün Önerileri

Bugün ki makalemizde yaz aylarında yönelik olarak güneşten zarar gören saçlarınız için ürün önerileri için …

Hızlı Saç Uzatmak için İpuçları

Hızlı Saç Uzatmak için İpuçları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlar için önem arz eden hızlı saç uzatmak için ipuçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir