Connect with us

Game of Thrones Saç Modelleri Karşınızda

Game of Thrones Saç Modelleri

Saç Bakımı

Game of Thrones Saç Modelleri Karşınızda

Dünyanın en büyük bütçeli ve en çok izlenen dizi projesi Game of Thrones saç modelleri ile sizlere alternatifler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle yabancı diziler içerisinde ciddi anlamda tercih ediliyor. Geneli düşündüğümüz zaman bizler bu alanda alternatifler üzerine çokça eğilen bir web sitesi olduğumuzdan alternatif konulara eğiliyoruz.

Game of Thrones dizisi her anlamda büyük kapsamlı bir proje. Dizideki karakterlere uygulanan saç modelleri de yine muazzam. Dolayısı ile fark yaratan imkanları sonuna kadar değerlendirme yoluna gideceğiz.

Cersei Lannister Saç Modelleri

Dizinin en önemli karakterlerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Lannister, turuncu dalgalı saçları ile bu anlamda en çok dikkat çeken isimlerden birisi.

Daenerys Targaryen

Nam-ı değer Khaalesi, dizinin en önemli ve en güzel karakterlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile saç alternatifleri konusunda en ideal imkanları sizlere sunan ve fark yaratan isimler arasında. Targaryen, sınırları zorlayan güzelliği ve büyüleyici saçları ile birlikte her zaman ön planda olmayı başarıyor diyebilme şansına da sahibiz.

Sansa Stark

Yine turuncu saç alternatiflerinden birisi olarak ciddi anlamda adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz sanırım. Türkiye genelinde bilhassa son derece önem planda tutulan karakterlerden birisi. Saçları ile de yine günlük kullanım seçenekleri anlamında da en ideal seçenekleri sizlere sunuyor.

Melisandre

Kızıl saçları ile dizinin en göz önünde olan karakterlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki adından ciddi anlamda söz ettirdiği gibi kadınlar için saç modelleri bakımından ideal bir ilham kaynağı da diyebiliriz sanırım.

Margaery Tyrell

Fark yaratan bir karakter ve güzelliği ile adından çok ciddi anlamda söz ettiriyor diyebiliriz. İşte bu neden dolayısı ile ilk sıralarda yer alan bir isimden bahsediyoruz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Saç Bakımı

Yukarı