Connect with us

Gelin Makyajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gelin Makyajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

GÜZELLİK

Gelin Makyajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Düğün sezonunun açılması ile birlikte siz değerli bayanlara gelin makyajı hakkında bilinmesi gerekenler hakkında birkaç fikir sunacağız. Gelinler, özellikle makyaj konusunda son derece titiz ve tutumludurlar. Ancak bu tutum, ne istediğinizi bilemezseniz kendi elleriniz ile felakete neden olabilirsiniz.

Gelin makyajı hakkında birkaç önemli maddeyi dikkate alarak elimizden geldiğince doğru bir şekilde hareket edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan hızlı bir şekilde bizlere danışabilirsiniz.

Cildin Makyaja Hazırlanması

Hazır bir cilt önemlidir. Bu neden dolayısı ile makyaj gününüzden birkaç gün öncesinde cildinize doğal ve nemlendirici etkili ürünler sürün. Yumuşak ve diri bir cilt ortaya çıkmasını sağlayın.

Makyaj Provası Avantaj

Kuaförünüz eğer ki belliyse tam da bu noktada makyaj provası sizler için iyi olacaktır. Önceden birkaç günlük zaman ayırarak makyaj provası ile en ideal seçeneği kendiniz için deneyerek bulun.

Kalıcı, Su Bazlı Makyaj

Ağlayacaksınız, yorulacaksınız ya da bunun gibi birçok şey olacak. Tam da bu noktada makyajınızın sizlere sıkıntı olarak dönmesini istemiyorsanız su bazlı ürünler ile makyajınızı yaptırın. Aynı zamanda koruyucu sprey ile önlem alın.

Parlak Değil, Işıltılı Cilt

Düşülen en büyük hatalardan birisi daha. Cildinizin parlak olması sizlere bir şey kazandırmaz. Aksine dezavantajlı bir durum olarak dikkat çeker. Dolayısı ile sizler bu noktada ışıltılı bir görünüme daha fazla özen gösterin.

Doğal Oje Renklerini Tercih Edin

Oje renklerinizde birçok farklı seçenek tercih edebilirsiniz. Ancak gelinlik giyeceksiniz. Tırnaklarınızın yüzünüzden ya da gelinliğinizden daha fazla ön plana çıkmasını istemeyiz. Doğal tonlar bu neden dolayısı ile çok çok önemli olacaktır.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla GÜZELLİK

Yukarı