Home / Estetik Önerileri / Göz Estetiği Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Göz Estetiği Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Siz değerli bayan okuyucularımızın çokça sorduğu ve merak ettiği göz estetiği ameliyatı ile alakalı merakınızı tamamen giderme amacındayız. Türkiye genelinde özellikle yaşlanma ile alakalı olan sıkıntılar nedeni ile çokça gündeme gelen seçeneklerden birisidir. Dolayısı ile sizlere bu anlamda elimizden geldiğince doğru bilgileri sunmak amacı içerisindeyiz.

Göz estetiği içerisine birçok farklı seçeneği alır. Bu neden dolayısı ile elimizden geldiğince tüm bu konular ile alakalı olarak sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz.

Göz Estetiği Ameliyatı Nedir?

Göz estetiği ameliyatları, kişinin doğrudan göz kapağı bölgesine ve çevresine yapılan estetik cerrahi uygulamalarına verilen isimdir.

Tıbbi literatürde adı ise Blefaroplasti olarak bilinmektedir. Özellikle göz kapağı sorunları ya da kırışıklıklar nedeni ile günümüzde estetik anlamda en çok tercih edilen estetik yöntemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Özellikle uzmanların günümüzde ağrısız ve sızısız teknolojiler sayesinde çok kısa süre içerisinde bu işlemleri yapabildiklerini net şekilde söyleyebilme şansına sahibiz.

Göz Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Günümüzde bu operasyonları lazer cerrahi yöntemi ile yapan uzmanlar var. Ancak operasyonun durumuna göre de alternatifleri elimizden geldiğince değerlendirme yapıyoruz. Türkiye genelinde de bu operasyonlara çok ciddi anlamda ilgi ortamı arttı. Dolayısı ile bizler, bu konuda teknik bilgileri videolara bırakıyoruz.

Operasyonlarda herhangi bir acı çekme durumu söz konusu değildir. Sizler için bu anlamda daha detaylı bilgileri vermesi adına uzmanların çekmiş olduğu videolar ile bilgilendireceğiz. Daha fazlası için da yorum alanlarımızı kullanarak tüm fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Videomuzu aşağıda bulabilirsiniz.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nedir? Fiyatları Ne Kadar?

Bugün ki makalemizde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yolunda buz lazer epilasyon hakkında seçeneklere eğileceğiz. Epilasyon …

Burun Estetiği

Burun estetiği meydana gelen şekil bozukluklarının giderilmesi bakımından önemlidir. Birçok kişi kaza veya diğer nedenlerle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir