Home / Saç Bakımı / Güneşten Zarar Gören Saçlarınız için Ürün Önerileri

Güneşten Zarar Gören Saçlarınız için Ürün Önerileri

Bugün ki makalemizde yaz aylarında yönelik olarak güneşten zarar gören saçlarınız için ürün önerileri için birkaç ürün derledik. Yaz ayları geliyor ve uzun saçlı kadınlar için özellikle kabus olan bir sürecin içerisine giriyoruz da denebilir. Saçlar, özellikle güneşe karşı korunmadığı zaman ciddi anlamda zarar görebilir ve bunun önüne geçmek gerek.

Saçlarınız kırılabilir, boyası dökülebilir, kuruyabilir ya da bunun gibi daha birçok farklı seçenek. Eğer ki işin başında önlem almadıysanız sizlere birkaç farklı ürün önereceğiz. Güneşten zarar gören saçlarınız için aşağıdaki ürünler her anlamda dikkat çekecek.

Ashley Joy Saç Maskesi

Argan yağı etken maddesi ile birlikte saçlarınız için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Saçlarınızın nemlenmesi ve saç derinizin güçlenmesi için yaz aylarında en büyük yardımcılarınızdan birisi olacak. Türkiye satış fiyatı ise 44,90 TL.

Phytoplage Koruyucu Saç Bakım Yağı

Saçlarımız güneş, deniz tuzu ve klordan ciddi anlamda yıpranır. Berbat kokan bakım ürünlerinden kurtulmak ve bu anlamda da en ideal seçeneği değerlendirmek istiyorsanız bu ürün harika. Türkiye satış fiyatı günümüzde 79 TL dolaylarında.

COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi

Saç tellerinin her birisi için bakım yapmak özellikle yaz aylarında olmazsa olmazlardan birisidir. Bu ürün ise saçlarınızın her teline kökten uca bakım uygulama yeteneğine sahip mükemmel bir ürün. 44,90 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuluyor.

Kerastase CC Creme Düzeltici Bakım Kremi

Kerastase markasının en ideal ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz. Saç rengini koruma ve hatta düzeltme yeteneğine sahip mükemmel ötesi bir ürünü sizlere sunuyor. 130 TL satış fiyatı ile sınıfının en iyilerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

Hızlı Saç Uzatmak için İpuçları

Hızlı Saç Uzatmak için İpuçları

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlar için önem arz eden hızlı saç uzatmak için ipuçları …

Game of Thrones Saç Modelleri

Game of Thrones Saç Modelleri Karşınızda

Dünyanın en büyük bütçeli ve en çok izlenen dizi projesi Game of Thrones saç modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir