Connect with us

Hızlı Göbek Eritme Egzersizleri

Hızlı Göbek Eritme Egzersizleri

Diyet

Hızlı Göbek Eritme Egzersizleri

Bugün ki makalemizde yaz ayları gelirken siz değerli kadınlar için göbek eritme egzersizleri üzerinde birkaç örnek sunacağız. Yaz ayları geliyor ve bu sezon kuşkusuz ki kadınlar için bikini sezonu demek. Göbekler, özellikle kış aylarında yağlanmaya başladı ise ne yazık ki kafalarda ciddi anlamda soru işareti yaratan sorunlar arasında.

Bu noktada sizlere göbek eritme konusunda birkaç farklı öneri sunacak ve bu öneriler sayesinde en iyi seçenekleri değerlendirmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Göbek Eritmek için Beslenme Önerileri

Türkiye genelinde özellikle yağlanmaya bağlı göbek sorunları çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. Tam da bu noktada kadınların bu durumu kontrol altına alması için çabalamak gerektiğine inanıyoruz. Yukarıdaki videoda bu konu ile alakalı detayları göreceksiniz. Ancak hemen sizlere bu anlamda birkaç öneri sunalım;

  • Bol su tüketimi çok önemlidir. Bol su, yağların vücutta hızlı bir şekilde yakılmasını ve idrar ile dışarı atılmasını sağlar. Günde en az 2i5 litre su tüketimi önemlidir.
  • Şeker, tuz ve un. Kesinlikle bunlardan uzak duruyoruz. Hele ki yağlandırılmış unlu mamüller en büyük düşmanımız. Tuzsuz olmaz diyorsanız ise alternatif kaya tuzu.
  • Ekmek tüketimini bırakın. Bunun etkilerini çok kısa bir zaman dilimi içerisinde görme fırsatına sahip olacaksınız.
  • Lifli gıda tüketimini arttırın. Özellikle karbonhidratsız protein içeren gıdaları çok daha fazla yağsız olarak tüketin.

Göbek Eritme Egzersizleri

Alt karın egzersizi için özellikle aşağıda resmini sunduğumuz hareket çok önemlidir. Ayağınızı kesinlikle kırmadan paralel şekilde yere doğru indirip kaldırmak mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Sonraki hareketimizde ise vücudun kesinlikle paralel ve gergin olacak şekilde V şekline gelmesini sağlıyoruz. Bel, bacak ve karın bölgesinin geneli bu hareket ile esnek hale gelir.

Sonrasında ise çapraz hareketimiz. Dizleri kalça hizasında kaldırarak yere uzanmış vaziyette dirseklerimiz ile ters dizlerimize doğru mekik çektiğimizi düşünün. Mükemmel ötesi bir çalıştırma hareketi daha.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diyet

Yukarı