Connect with us

Hollywood 48 Hours İle Zayıflama

Diyet

Hollywood 48 Hours İle Zayıflama

İstenmeyen kilolardan kurtulmak kadınlar başta olmak üzere insanlığın her dönem saatlerini harcadığını bir uğraş olmuştur. Sağlıkçılar fazla kiloların insan sağlığı ve hayat kalitesi için olumsuz bir faktör olduğunu savunuyor. Kilo vermek için düzenli spor yapmak, tempolu yürüyüşler yapmak, sağlıklı ve düzenli öğünlerle beslenmek gibi aktiviteler gerçekleştirilir. Bu noktada pek çok ürün ve tıbbi ilaç geliştirilmiştir. Bunlardan biri olan Hollywood 48 Hour ile zayıflamak bilimsel olarak denenmiş ve başarısı ispatlanmıştır.

Hangi Diyeti Denediysem Olmadı Diyenler

Bilinen en yaygın diyetler detoks, dukan, İsveç, pritikin diyetleridir. Bütün bu diyetleri denemiş ama istediği kilolardan kurtulamamış insanlar Hollywood 48 kullanarak hem besin ihtiyaçlarını karşılıyor hem de bu sıvı sayesinde istedikleri vücuda ulaşıyorlar. Hollywood 48 1997 yılından beri on bin kişi üzerinde denenmiştir. Sadece bu sıvıyla beslenenlerin çoğunda iki günde beş kilo verdikleri gözlemlenmiştir. İstenmeyen kilolardan kurtulmanın yanı sıra sağlıklı yaşamak için dönemsel detoks yapan gönüllülerin de bu ürünü kullanmaları tavsiye ediliyor.

Nelerden Oluşuyor?

Kısa sürede kilo verilmesi için oluşturulmuş bu karışım çeşitli meyve ve sebzelerin özünden oluşuyor. İçerik olarak, E vitamini, D3 vitamini, filtre edilmiş su, B3 vitamini, elma, B6 vitamini, kızılcık, B2 vitamini ahududu, B1 vitamini, yaban mersini, B12 vitamini, böğürtlen ve çilek suyu konsantreleri, folik asit, A vitamini yer almaktadır. Bu sıvı su ile karıştırılarak gün içinde tüketiliyor. Hollywood 48’in günde dört öğün olarak tüketilmesi yüzer kaloriden dört yüz kalori alınmasını sağlıyor.

Kimler Kullanmamalı?

Uzmanlar bu karışımı hamile, emziren ve şeker hastası olan kadınların kesinlikle kullanmamaları gerektiğini söylüyor. Bu karışımı günlük beslenmeye destek olarak veya belli bir zaman dilimi için kullanmanın daha sağlıklı olduğu biliniyor.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diyet

Yukarı