Connect with us

Instagram En Trend Şehirleri Listesi

Instagram En Trend Şehirleri Listesi

Gezi & Mekanlar

Instagram En Trend Şehirleri Listesi

Seyahat tutkunları için Instagram en trend şehirleri listesi üzerinde en çok dikkat çeken şehirleri sizlere sunmak amacındayız. Dünyanın en hızlı büyüyen sosyal medya sistemlerinden birisi. Özellikle fotoğraf paylaşmayı seven kadınlar için çok çok önemli imkanlar sunuyor.

Gezmeyi seven insanlar, dünyanın dört bir yanındaki güzide şehirleri gezerek etiketler ile paylaşıyor. Eşsiz fotoğraf kareleri yakalanıyor. Şehirler, insanı kendine aşık ediyor. İşte şimdi sizlere Instagram’ın en popüler şehirleri ile alakalı bir liste sunma yoluna gideceğiz. Hemen sırası ile başlayalım.

10# Barcelona

İspanya’nun Katalunya bölgesinde yer alan büyüleyici bir şehir. Özellikle Katedraller’i ile ünlü bir şehir olması ile birlikte denize de kıyısı olan şehirlerden birisi.

9# İstanbul

Şehr-i İstanbul. Dünya devletlerinin en büyük hayaliydi. Fatih’in İstanbul’u, dünya genelinden insanların en çok paylaştıkları şehirlerin başında geliyor.

8# Cakarta

Endonezya’nın yaşayışı, hareketliliği ve eşsiz manzaraları ile en çok dikkat çeken bölgelerinden birisi. Gerçek anlamda göz alıcı ve ilgi çekici.

7# St. Petersburg

Bir dünya şehrinden bahsediyoruz. Rusya’nın en çok ilgi gören ve en çok ziyaret alan bölgelerinin başında geliyor. Resimleri ile de Instagram’ı süslüyor.

6# Los Angeles

Amerika’nın büyüleyici bölgelerinden birisi. Miami gibi palmiye ağaçları ve yüksek binalar ile özdeşleşmiş mükemmel bölge.

5# Paris

Fransa’nın başkenti ve Eyfel Kulesi’nin ev sahibi. Sadece kule için dahi dünyanın en trend şehirlerinden birisi olarak göze çarpıyor.

4# Sao Paulo

Sürpriz olarak görebilirsiniz. Brezilya’nın en güzel yerleşime sahip kıyı şehirlerinden birisi olarak büyük ilgi gördüğünü söylemek gerekiyor.

3# Londra

İngiltere’nin yaşayışı, binaları, yolları her anlamda fark yaratan bir detay. Başkent Londra ise bunların tamamen doğduğu ve yayıldığı merkez olarak nitelendirilebilir.

2# Moskova

Rusya’nın başkenti ve dünya genelinde en büyüleyici dokuya sahip şehirlerden birisi. Özellikle kış aylarında karlı manzaraları ile Instagram kullanıcıları için inanılmaz.

1# New York

Amerika dediğimiz zaman akla mutlaka gelen şehirlerin başında geliyor. Öyle ki insanların en çok ziyaret ettiği bölgelerden birisi ve listemizde ilk sırada.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Gezi & Mekanlar

Yukarı