Connect with us

İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmi Önerileri

İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmi Önerileri

YAŞAM

İzlenmesi Gereken Romantik Komedi Filmi Önerileri

Bugün bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz izlenmesi gereken romantik komedi filmi önerileri üzerinde duracağız sizlerle. Türkiye genelinde özellikle kadınların geneline baktığımız zaman romantik komedi içerikli filmler ciddi anlamda dikkat çekiyor. Bizde düşündük ve sizlere bu anlamda elimizden geldiğince kapsamlı bir liste sunalım istedik.

Dünya genelinde bu zamana kadar birçok farklı proje karşımıza çıktı. Ancak biz, sizler için en iyilerini bu makalemiz içerisinde derlemek istedik.

Keşke 30 Olsam (2004)

Jennifer Garner ve Mark Ruffalo ikilisini birleştiren bu mükemmel film, gerçek anlamda kaliteli bir yapım. Romantik komedi dalında en çok ön planda tutulması gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Bridget Jones’un Günlüğü (2001)

Renée Zellweger isminin yıldızlaştığı mükemmel ötesi bir film projesi. Film birçok farklı şekilde çekildi ve kısa zaman içerisinde fark yarattı. Hugh Grant gibi isimlerin de dikkat çektiğini net şekilde söyleyebiliriz. Listemizde ikinci sırada.

Umut Işığım (2012)

Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper ikilisini başrolde birleştiren son derece ilgi çekici bir proje olarak dikkat çekiyor. Özellikle ikilinin romantik ve komedi projelerinde elde ettiği başarıları dikkate aldığımızda bu iyi bir alternatif olacak. Listemizde üç numarada yer alıyor.

Annie Hall (1977)

Çok eski ancak yıllar geçse de hala en çok dikkat çeken romantik komedi filmi projelerinden birisi. Woody Allen ve Diane Keaton ikilisini başrolde birleştiren bu yapım, hala en çok izlenen ve aranan filmler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Evlilik Öpücüğü (1998)

Adam Sandler ve Drew Barrymore ikilisini başrolde izlediğimiz bir film. Öyle ki bu ikili sonraki süreçte bir yeni film projesinde de bir araya gelmişti. İkilinin en çok ilgi gören ilk romantik komedi filmi projesi de diyebiliriz.

Harry Sally ile Tanışınca (1989)

Meg Ryan ve Billy Crystal ikilisinin başrollerde yer aldığı son derece ilgi çekici ve kaliteli bir romantik komedi yapımı diyebiliriz. Dolayısı ile listemiz içerisinde mutlak surette yer vermemiz gerektiğine inanıyorduk.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla YAŞAM

Yukarı