Connect with us

Kaan Aydos Hocaya Tedavi Olanlar Yorumları

Tüp Bebek

Kaan Aydos Hocaya Tedavi Olanlar Yorumları

Erkek sağlığı konusunda kendini geliştiren uzmanlardan biri olarak Kaan Aydos hasta yorumları oldukça başarılı olduğunu gösteriyor. 1984 yılında mezun olan ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni okuyan Aydos, üroloji konusunda kendini geliştirmiştir. Bunun için ilk olarak 1986 yılında Üroloji alanında araştırma görevlisi olmuştur. Daha sonra ise 1997 yılında üroloji doçenti unvanını almıştır. 2003 yılında da üroloji profesörü olarak çalışma hayatına devam eden Aydos, Üreme Sağlığı Merkezi müdür yardımcılığı yapmaya devam etmektedir.

Sperm Mikroenjeksiyonu

İtalya Valduce Hastanesi içerisinde aktif olarak infertilite ve erektil disfonksiyonu konusunda kendini geliştirme şansını yakalayan Kaan Aydos, aynı zamanda bu hastane içerisinde o senede ilk kez çalışmaları yapılan sperm mikroenjeksiyonu çalışmalarını da yakından takip etme imkanına sahip olmuştur.

Belçika’da ise Tüp Bebek konusunda kursa giden Aydos, bilimsel makaleler yayınlamış ve 100’ün üzerinde makalesi ve yaptığı tedaviler ile adından sıkça söz ettirir olmuştur. Gelişimsel Üreme Biyolojisi ile ilgili olarak da araştırmalar yapan Aydos, bir çocuk babası.

Aydos Hastalara Özel Yorumlar Yapıyor

Kaan Aydos hastalarının sormuş olduğu sorulara yorumlar yaparak kişilerin bilgilenmesine ve sorunlarına farklı bir gözle bakmasına da yardımcı oluyor. Çocuklarının olmaması ve her türlü tetkikin yapılmasına rağmen ve sonuçların olumlu olmasına rağmen neden çocuklarının olmadığını soran çiftlere verdiği cevaplar ile diğer doktorlardan bir adım öne çıkıyor.

Sperm hücrelerinde meydana gelen hastalıklar ve bu hastalıkların hangi sebeplerden dolayı meydana geldiği ile ilgili bilgiler de veren Aydos, hastalarına bilgiler sunarken bilimsel açıklamaları da ihmal etmiyor ve tedavi yollarını gösteriyor.

Çocuk Sahibi Olmada Sperm Bozuklukları

İlk zamanlar spermlerde sorun yokmuş gibi görünse de zaman içerisinde yapılan araştırmalarda spermlerde çeşitli sorunlar olduğuna dair açıklamalarda bulunan Aydos, kendi web sitesi üzerinde spermlerdeki oluşabilecek sorunlar ve bu sorunların neden fark edilmediği işe ilgili bilgiler de veriyor. Hastaların ve herhangi bir sorun yokken neden çocuk sahibi olamadıkları ile ilgili aklında soru işareti olanların cevap bulabileceği bu sorular her geçen gün güncelleniyor.

Üroloğa gitmeden önce testlerinizi unutmayın.

  • Morfoloji testi
  • Sperm testi
  • Semen testi
  • Dna testi
  • Prolaktin testi

 

Cinsel Sorunlar Çözülüyor!

Cinsellik ve cinsel sorunlar üzerinde de araştırmalar yaparak hastalarına tedavi yöntemleri uygulayan Kaan Aydos, sertleşme- erken boşalma- meni gelmemesi gibi konularla da ilgileniyor. Prostatitler ve yaşlanan erkeklerde görülen diğer durumları da araştırarak kişilere araştırmalarından edindiği bilgileri ve hastalıklara karşı tedavi yollarını açıklayan Aydos, kök hücre ve doğum kontrolü gibi konularda da hastalarına bilgilendirmelerde bulunuyor.

Azosperm Yorumları

Genellikle azosperm hakkında Kaan Aydos yorumları yapıldığı gibi bu doktorun başarıları ile ilgili açıklamalarda bulunulabiliyor. Cinsel sorunları olan ya da çocuk sahibi olamayan kişilerin başvurduğu kişilere uyguladığı tedavi yöntemlerindeki başarı nedeniyle de adını duyuran Aydos, tıp dünyasındaki gelişmeleri hastalarında uygulayarak sperm hastalıkları konusunda da tedaviler hakkında kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bu yazı bilgi amaçlı yazılmıştır. İsmi geçen kişiler sorumlu değildir.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Tüp Bebek

Yukarı