Connect with us

Kadınların En Sık Yaptığı Giyim Hataları

Moda

Kadınların En Sık Yaptığı Giyim Hataları

Kadınlar için güzel olmak harika bir duygu hangi ortam olursa olsun en güzel olmak ve ilgi çekmek kadınların ortak istediği şeylerden sadece bazılarıdır. Sizlere bu yazımızda Kadınların En Sık Yaptığı Giyim Hataları neler onlardan bahsedeceğiz.

EN SIK YAPILAN 6 HATA

  • Şık bir partiye kot pantolonla yada salaş bir pantolon ile katılmak yanlış olur. En basiti ile bu bir görgü kuralıdır. Eğer rahatlığın ön planda olduğu bir partiye davetliyseniz kıyafetinizi buna göre seçin.
  • Eğer  yaşınız 50 ve üzerindeyse kesinlikle giydiklerinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Desenli ya da kamuflaj kıyafetleri giymeyin. Mümkünse gençlere verin giysinler.
  • Tek bir aksesuar ile şık olmak gibi birşey yoktur. Sadece trend bir çanta ya da ayakkabı giyerek hazır olamazsınız.
  • Düşük bel modası bir türlü eskimedi. Ancak göbeğiniz ya da fazla kilolarınız varsa kesinlikle giymeyin. Alay konusu bile olabilirsiniz.
  • Kaçık çoraplar kadının tüm şıklığını ve zarafetini yerle bir edebilir. O yüzden kesinlikle çoraplarınızı kontrol etmeden dışarı çıkmayın.
  • Açık terlik ya da ayakkabı tercih ediyorsanız. Kesinlikle ayaklarınız bakımlı olmalı, en güzel ayakkabıyı giyseniz ya da en güzel kıyafeti de tercih etseniz bakımsız ayaklarınız varsa güveninizi kaybedersiniz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı