Connect with us

Kadınların Yaptığı Giyim Hataları

Moda

Kadınların Yaptığı Giyim Hataları

Kadınlar güzel olmak  adına bazen büyük yanlışlar  yapabiliyor. Özellikle iç çamaşırı alırken kadınlar hatalar yapabiliyor.

SUTYEN KUMAŞI

Dar ya da açık renklere sahip bir elbise giyiyorsanız, altına dantelli sutyen giymeyin. Kumaş üzerinde belli olan sutyenler giyerseniz insanlar bunu fark edebilir. Elbiselerin pürüzlü  yüzeyi genel estetiği bozar. Pürüzsüz ve dikişsiz bir sutyen tercihi yaparsanız gün içerisinde hem daha rahat edersiniz hem de başkalarının bakışlarında da rahatsız olmazsınız.

ŞEKİLLENDİRİCİLER

Bazı kadınlar dergilerin kapaklarındaki kadınlar gibi olmak ister ve o yüzden daha ufak boyutlu korse kullanmak isterler. Bu son derece  yanlış bir durum, gerçekten vücut için zararlı olan korseler 6 saatten fazla takılırsa kan akışınızı bile bozabilir.

İÇ ÇAMAŞIRI RENGİ

Beyaz bluzün altına siyah sutyen giymek bunu pek çok kadın yapıyor. Ancak bu büyük bir hata, moda mı oluyor? Bilemiyoruz ama pantolon ya da bluzlerde kesinlikle ten rengi iç çamaşırı tercih edin.

VÜCUT TÜRÜNÜZE UYGUN İÇ ÇAMAŞIRI

Her vücut farklıdır o yüzden farklı tarzda iç çamaşırları giymek zorundasınız. Eğrileri olan yada kum saati şeklinde olan bir vücudunuz varsa yüksek belli külot tercihi yapın.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı