Home / Moda / Kadınların Yaptığı Giyim Hataları

Kadınların Yaptığı Giyim Hataları

Kadınlar güzel olmak  adına bazen büyük yanlışlar  yapabiliyor. Özellikle iç çamaşırı alırken kadınlar hatalar yapabiliyor.

SUTYEN KUMAŞI

Dar ya da açık renklere sahip bir elbise giyiyorsanız, altına dantelli sutyen giymeyin. Kumaş üzerinde belli olan sutyenler giyerseniz insanlar bunu fark edebilir. Elbiselerin pürüzlü  yüzeyi genel estetiği bozar. Pürüzsüz ve dikişsiz bir sutyen tercihi yaparsanız gün içerisinde hem daha rahat edersiniz hem de başkalarının bakışlarında da rahatsız olmazsınız.

ŞEKİLLENDİRİCİLER

Bazı kadınlar dergilerin kapaklarındaki kadınlar gibi olmak ister ve o yüzden daha ufak boyutlu korse kullanmak isterler. Bu son derece  yanlış bir durum, gerçekten vücut için zararlı olan korseler 6 saatten fazla takılırsa kan akışınızı bile bozabilir.

İÇ ÇAMAŞIRI RENGİ

Beyaz bluzün altına siyah sutyen giymek bunu pek çok kadın yapıyor. Ancak bu büyük bir hata, moda mı oluyor? Bilemiyoruz ama pantolon ya da bluzlerde kesinlikle ten rengi iç çamaşırı tercih edin.

VÜCUT TÜRÜNÜZE UYGUN İÇ ÇAMAŞIRI

Her vücut farklıdır o yüzden farklı tarzda iç çamaşırları giymek zorundasınız. Eğrileri olan yada kum saati şeklinde olan bir vücudunuz varsa yüksek belli külot tercihi yapın.

About KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

ilgili konu

2018 Sezon Trendleri / Gözlükler

Güneş gözlüğü kullanımı hem göz sağlığı açısından hem de aksesuar olarak pek çok kişinin vazgeçilmezi …

Mezuniyet Balosu için Abiye Elbise Modelleri 2018

Mezuniyet Balosu için Abiye Elbise Modelleri 2018

Modayı yakından takip eden ve fark yaratmak isteyen okuyucularımız için mezuniyet balosu için abiye elbise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir