Connect with us

Karatay İki Öğünlük Diyet Listesi

karatay iki öğünlük diyet listesi

Diyet

Karatay İki Öğünlük Diyet Listesi

Canan Karatay, sabah kahvaltılarında 2 yumurta (tereyağlı), 1 avuç içi kadar peynir (beyaz), 8 adet zeytin, yeteri kadar domates, turp, 1 çay bardağı ceviz içi, nane, biber, roka, maydanoz, salatalık ve tere tüketmenizi tavsiye ediyor. Karatay iki öğünlük diyet listesi, ekmeği ise kesinlikle içermiyor. Karatay diyeti ile zayıflamak istiyorsanız, her sabah saat 10:00 gibi bir avuç içi ceviz tüketebilirsiniz. Yanında ise bitki çayı (şekersiz) içmenizde herhangi bir sakınca bulunmuyor. Ayrıca her gün bir antioksidan ile beraber 2-3 gr. OMEGA 3 (katkısız) tüketmeniz de önerilmektedir.

İki Öğünlük Karatay Diyet Listesi

İki öğünlük diyet listesi, öğle yemeklerinizde 3-4 adet ızgara köfte, 1 tabak taze fasulye (zeytinyağlı), havuç ve turp ile hazırlanmış salata, bir tatlı kaşığı da keten tohumu içeriyor. 24 saat süren Karatay diyetinde ara öğün tüketmeniz zorunlu değil, fakat şekersiz çay veya taze limon sıkılmış su ile birlikte, 1 elma ve 1 avuç kadar tuzsuz yer fıstığı yiyebilirsiniz.

2 öğünlük Karatay diyet listesi akşam yemeğinde; zeytinyağlı enginar, 3-4 kalem pirzola (kuzu) ve mevsim salatası yer alıyor. Bunların ardından herhangi bir şey tüketmek yasak (meyve de dahil). Diyet listesinin kurallarında sadece limonlu su ya da şekersiz bitki çayına izin verilmektedir. Bunların dışında, yatmadan evvel ve gün içerisinde yürüyüşler yapabilirsiniz. Canan Karatay, bitkin ve yorgun hissetmemeniz için, ayrıca kilo vermeniz ve verdiğiniz kiloları geri almamanız için bu diyeti tavsiye ediyor.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Diyet

Yukarı