Connect with us

Kocanızı elinizde nasıl tutarsınız ?

İlişki & Aşk

Kocanızı elinizde nasıl tutarsınız ?

Evlenmek kadın ve erkek arasında bir bağ oluşturmak demekdir. Akıllı kadınlar ne yapıp ne edip sevdikleri veya ona iyi bir koca olacağına inandıkları kişiyle evlenirler.

Evlenmek avrupa ülkerinde erkek ve kadın arasında olan bir sevgiyi veya ilişkiyi resmyete dökmek diyebiliriz. Ülkemizde ise bu biraz farklıdır. Bizde kadın erkek evlenmesinin yanı sıra ailelerde birbirleriyle evlenirler. Mutlu bir aile için eşlerin birbirlerine uzun seneler boyunca tutkulu ve saygılı davranmaları gerekmektedir. Sevgi bitse bile tutku kolay kolay vazgeçilmez.

İyi yemek pişirmek :

İyi yemek pişirmek aile için önemli bir etkendir. Kocanız dışarıda daha iyi lezzetler buluyorsa evin yolunu şaşırabilir. Atasözümüzün de dediği gibi kalbe giden yol mideden geçer. Erkek her nekadar dışarıya gözü kayıp dışarıda gönül eğlendirse de eninde sonunda insanın tabiatına uygun olarak yuvaya dönmek dinlenmek huzur bulmak ister. Mutfağınızda çorba kaynıyorsa bu konuda şanslısınızdır. Birde yemeklere heryerde bulunmayacak tarifler ve baharatlar kullanıyorsanız tadı damaklardan kolaya silinmez ve hep evdeki yemekler eşinizin aklına gelir.

Güzelliğiniz :

Bayanlar genelde evlendikten 5 sene sonra kendilerini bırakırlar, kilolarına sağlıklarına dikkat etmez ve görünümlerini 2.plana atarlar.
Formunuzla ve her zamanki titizliğiniz ve çekiciliğinizle bakımlı olarak kocalarınızın aklında hep bakımlı bir imaj yaratmalısınız.

Kocanıza Karşı Tutkulu Olun :

Malesef ülkemizde evlilikten belli yıllar sonra eşlerin birbirlerine olan istekleri tükenmektedir. Erkeklerin içgüdüsel ve beyin yapısı hep dışa dönük ve seks odaklı üreme odaklıdır. Sizde bunu aklınızdan çıkarmamalı ve eşinize karşı her zaman sanki ilk kez onunla birlikteymiş gibi olmalısınız. Gerekirse fantaziler kurabilir veya eşinizin istediği değişik ortamlarda ( seyahat, tatil, yazlık ev gibi ) birlikte olmayı arttırabilirsiniz. Unutmayalım ki yuvayı dişi kuş yapar.

Kendinize Zaman Ayırın :

Spor ve sağlıklı beslenmeyle kendinizi hem dinç tutabilirsiniz. Bu formül kendinize zaman ayırmalısınız her gün 1 saatinizi özellikle sabah saatlerini kendinize ayırın. Bu 1 saatin 45 dakikası yürüyüş hafif koşu olabilir geri kalan 15 dakikayı evinizde cildinizi güzelleştirmek için bitkisel kürler yapabilirsiniz. Her gün yapılan 1 saatlik aktivite sizi 1 sene içinde en az 5 yaş gençleştirecek ve düzgün hatlara sahip olacaksınız. Biraz maddi durumunuz iyiyse güzellik merkezlerinden cildiniz ve saçlarınızın bakımı için aylık seanslar alabilirsiniz. Kilo verdikçe modayı yakından daha iyi takip edebilir ve kendinize güzel kıyafetler alabilirsiniz. Kitap okumakta sizin düşüncelerinize etki edecek ve daha rahat kocanızla temas kurabilirsiniz. Onu psikoljik olarakda anlamak çok önemlidir.

 

 

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İlişki & Aşk

Yukarı