Connect with us

Makyaj Bazı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Makyaj & Kozmetik

Makyaj Bazı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bugün ki makalemizde bilgi sahibi olmayan okuyucularımız için makyaj bazı ile alakalı tüm sorulara elimizden geldiğince yanıt vereceğiz. Makyaj ürünleri ile alakalı olarak her türlü seçenek ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunuyoruz. Kadınlar için en önemli seçeneklerden birisi de baz ürünler olarak dikkat çekiyor. Ancak ne amaç ile kullanılacağını bilmeniz de çok önemlidir.

Bundan önceki makalelerimizden birinde sizlere en iyi makyaj bazları ile alakalı öneriler sunmuştuk. Bu ürünlerin doğru şekilde kullanımını sağlarsanız çok ideal seçenekleri değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Makyaj Bazı Nedir?

Makyaj bazı, makyaj öncesinde cildinizi hazırlamak ve fondötenin daha etkin şekilde kullanılabilmesi için kullanılan hazırlayıcı ürünlerdir.

Makyaj bazlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda ilgi gördüğünü biliyoruz. Özellikle cildinde sorun olan kadınlar için bu ürünlerin çok ciddi anlamda önemli olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. Makyaj öncesinde bu ürünleri uygularsanız cildiniz nemlenir, hazır hale gelir. Fondöten uygulandıktan sonra dahi çok daha etkin bir görüntü seçeneğini sizlere sunar.

Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır?

Makyaj bazları aslında krem ürünlerdir. Yani jel ürünlerdir ve cildinize sürmek sureti ile kullanımı sağlanır. Ancak doğru miktarlarda ve doğru şekilde yüze yedirilmesi de yine bir o kadar önem arz eden konulardan birisidir. Bilhassa yumuşak yüzeyli fırçalar ile cilt geneline yayılması ideal seçenekleri sizlere sunar.

Yine de makyaj uzmanlarının anlattığı kadar net bir şekilde bu bilgileri size veremeyeceğimizi biliyoruz. Dolayısı ile aşağıdaki seçenekleri sonuna kadar analiz etme yoluna gidebilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

 1. Filiz

  22 Nisan 2018 at 14:17

  Açıklayıcı bir anlatım olmuş teşekkür ederiz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Makyaj & Kozmetik

 • Makyaj & Kozmetik

  Ödüllü Bayan Parfümleri

  Yazar

  Parfümler konusunda alternatif arayışı içerisinde olan okuyucularımız için ödüllü bayan parfümleri ile alakalı bilgiler sunacağız. Parfümlerde...

 • Evde Ruj Yapımı Evde Ruj Yapımı

  Makyaj & Kozmetik

  Evde Ruj Yapımı

  Yazar

  Sizlere bu makalemizde videolu anlatımlar ile birlikte evde ruj yapımı ile alakalı olarak seçme bilgiler sunmak...

 • En Güzel Kadın Parfümleri 2018 En Güzel Kadın Parfümleri 2018

  Makyaj & Kozmetik

  En Güzel Kadın Parfümleri 2018

  Yazar

  Ülkemiz ve dünya genelinde ki seçenekleri değerlendirerek sizler için en güzel kadın parfümleri 2018 listesi hazırlamak...

 • Tırnak Süsleme Tırnak Süsleme

  Makyaj & Kozmetik

  Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır?

  Yazar

  Bugün ki makalemizde siz değerli bayan okuyucularımıza tırnak süsleme ile alakalı olarak bilgiler sunma amacı içerisindeyiz....

 • En İyi Makyaj Bazları En İyi Makyaj Bazları

  Makyaj & Kozmetik

  En İyi Makyaj Bazları

  Yazar

  Kadınların makyaj uygulamalarında sıklık ile kullandıkları en iyi makyaj bazları ile alakalı olarak birkaç öneri sunmak...

Yukarı