Connect with us

Mevlüt Ve Cemiyetleriniz İçin Kadife Kaplı Kuranı Kerimler

Genel

Mevlüt Ve Cemiyetleriniz İçin Kadife Kaplı Kuranı Kerimler

Kadife ile kaplanmış renk renk Kuran-ı Kerimleri her çeşit boyutta bulmak için doğru adres www.cagrihacumre.com. İçeriği tam metin olan 600 sayfalık Kuran-ı Kerimleri sizlerin mevlüt ve cemiyetleri için hazırlıyoruz. Ahşap kutu içerisinde şık görünümü ile de çok beğenilen kadife kaplı Kuran-ı Kerim konuklarınıza, misafirlerinize de hediye edilmek için gayet uygundur.

Hediye Kadife Kaplı Kur’anı Kerimler

Kuran-ı Kerimleri çeşit çeşit renkli kadife kapaklarıyla beğeninize sunmaktayız. Çoğumuz gerek evlerimizde kendimiz okumak için, gerekse yakınlarımıza hediye olarak verirken onların da okuması için en güzel kapağa sahip Kur’an-ı Kerim modelini tercih etmeye çalışırız. Eskiye kıyasla artık günümüzde bu konuda seçenek çoğaldı, isteyen istediği modeli sitemizden uygun fiyatlara bulabilir. Son zamanlarda revaçta olan bu modeli hazırlarken sizlerin de isteklerini göz önünde bulunduruyor ve her zevke uygun kadife kaplı kuranı kerim bulabilmenizi sağlıyoruz. Sitemizde hem renk hem boyut olarak istediğinizi seçerek kolay şekilde satın alabilirsiniz. Büyük bir özenle hazırladığımız Kur ‘anı kerim modellerimizden, gerek hafız olacaklara hediye için gerekse kendinizin kullanması için birçok çeşit arasından seçim yapabilirsiniz.

Her Boy Kadife Kaplı Kur’an

Artık birçok kişi gittiği yerlerde de yanımda olsun düşüncesi ile Kuran-ı Kerimlerini yanında taşımak isteği duyuyor. İsteyen her an yanında da bulundurabilsin diye kadife kaplı cep boy Kuranı Kerimler de yardımınıza koşuyor. Pembe, bordo yeşil renkleri ve daha birçok renk seçeneği ile sipariş verebilir siz de bu rahatlığa kavuşabilirsiniz. Bu Kur’an-ı Kerimler cep boy olmasının yanı sıra okunuş bakımından, gayet net ve açık yazımı sayesinde okuyan kişiye sorun da oluşturmuyor.

Birçok Çeşit Seçenek

Çanta boy kadife kaplı Kur’anı Kerim satın almak isteyenler için de pek çok farklı renk ve özel üretimi olan modeller bulunmakta. Kadifenin yumuşak dokusunu herkes sever, bu yüzden çok tercih edilir. Dileyen Kabe motifli, dileyen kadife üzerine nakış, süet ve daha bir çok seçenekten birini seçebilir.

İnsanlar artık istedikleri Kur’an-ı Kerim modelini sitemizde inceledikten sonra buradan istediklerini rahatlıkla seçebileceklerdir. Sipariş verilirken özel tasarım Kur’an-ı Kerim tercihleri yapılabilir, boyut belirtilmesi ve kutu istemi gibi detayların belirtilmesi yeterlidir, kısa bir süre içerisinde adresinize gönderilecektir. Detaylar İçin, https://www.cagrihacumre.com/Kadife-Kapli-Kuran-i-Kerim

 

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Yukarı