Connect with us

MİGROS KASİYER ÇALIŞMA ŞARTLARI VE MAAŞLARI 2018

Kariyer & İş Hayatı

MİGROS KASİYER ÇALIŞMA ŞARTLARI VE MAAŞLARI 2018

Ülkemizin neredeyse her alanında hizmet veren ve yıllardan beri kalitesinden ödün vermeyen Migros, son dönemlerde de çalışma potansiyelini arttırmış durumda. Personel alımı gerçekleştirmek isteyen Migros, kimi kariyer sitelerinde ilan açarak veya kendi web siteleri üzerinden duyuru yaparak, yeni personeller arıyor. Peki Migros firmasında kasiyer olarak çalışmak için işe giren personel, hangi şartlarla karşılaşır ve ne kadar maaş alır?

Migros Kasiyer Çalışma Şartları

Migros marketler zincirinde kasiyer olarak işe başladığınızda, günlük 8 saat çalışacağınızı belirtelim. Bu çalışma saati genellikle tüm personeller için geçerlidir. Firma içerisinde istişare edildiğindeyse, kimi zaman öğlenleri, kimi zamanlarda da sabahları işe gelmeniz mümkün olabiliyor. Vardiya sistemi, çalışanlar arasında istişare edilerek ayarlanıyor. Hiçbir koşulda sıkıntı yaşamayacağınızı düşündüğümüz Migros firması, yeterince köklü olduğu için personellerini de aşırı sıkmıyor. Ayrıca firmada kasiyer olacağınız zaman kasadan ayrılamayacağınız ve sürekli oturur pozisyonda duracağınızı da hatırlatalım.

Migros Kasiyer Maaşları

Firmanın maaşlarına baktığımız zaman, personellerin asgari ücretten %10 daha fazla maaş alabildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca çalışma süresi boyunca her üç ayda bir, maaşınızın üçte birini de yardım adı altında alabilirsiniz. Bu sistem kesinlikle hiçbir şarta bağlı değildir ve değişmez bir kuraldır. Ayrıca her ay sonunda gıda yardımı alabileceğiniz gibi, aylık ciro hedefinin aşılması durumunda da prim ödülü alabileceksiniz. Kısacası Migros firmasının gerçekten de güzel şartlar ve maaşları olduğunu belirtebiliriz.

Migros Kasiyer İş Başvurusu

Migros firmasına iş başvurusunda bulunmak için firmanın herhangi bir şubesine gidebilir, kendi web sitelerini ziyaret edebilir veya çeşitli kariyer sitelerinden yardım alabilirsiniz.

 

Migros gibi gençlerin özellikle bayanların çok tercih ettiği bir diğer ünlü mağaza zinciri ise Zaradır. Eğer sizde Zara’da iş başı yapmak ve maaşları çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Zara Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018 yazımızı okuyabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kariyer & İş Hayatı

Yukarı