Connect with us

Moda Tutkunları için 5 Trend Dizi Önerisi

Moda Tutkunları

Moda

Moda Tutkunları için 5 Trend Dizi Önerisi

Bugün fark yaratan bir içerik hazırlamak istedik ve moda tutkunları için 5 trend dizisi önerisi ile karşınıza çıkmaya karar verdim. Ne alakası var demeyin. Günümüz dizileri, geçmişten günümüze kıyafet kültürlerini en iyi şekilde yansıtarak sizlere alternatif fikirler sunmayı başarıyor. Bu nedenle dikkat ile üzerinde durulmalı.

Özellikle yabancı projelerde bu tarz konsepte tam anlamı ile uyum sağlayan birkaç farklı proje olduğunu söylemek de sanıyorum ki yanlış olmaz. Dolayısı ile tam da bu safhada elimizden geldiğince sizlere en ideal seçenekleri sunmak için bir dizi listesi derledik. Sizlerde yorum alanlarımızdan birkaç ekleme yapma şansına sahipsiniz.

The Crown

1960’lı yıllarda geçen mükemmel ötesi bir dizi projesi olduğunu öncelikle söyleyelim. O dönemin yaşantısını ve insanlarını anlatırken giyim tarzına da %100 bağlılık göstermişler. Moda ile ilgilenen tüm herkes için ince detaylar ve fikirler veren mükemmel bir dizi projesi olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

Stranger Things

Dünyanın en çok takip edilen ve en çok ilgi gören dizi projelerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Aynı zamanda gençlik dizisidir ve günümüz gençleri için spor ya da günlük tarzda mükemmel ötesi fikirleri sizlere sunan bir proje. Kalite kokuyor her anlamda.

Gossip Girl

Kadın içerikli tam anlamı ile mükemmel ötesi bir dizi diyebiliriz. Vintage giyim tarzının tam anlamı ile hakim olduğu ancak farklı yıllardan da esintiler sunan tam anlamı ile mükemmel bir proje. Dolayısı ile ön planda tutulmasında gerçek anlamda fayda görüyoruz.

Love

Teen adını verdiğimiz yine bir gençlik projesi daha. Giyim konusunda özellikle dünya genelinde ki trendleri yakalamak isteyen gençler için erkek ve kadın ayırmaksızın ideal bir seçenek olduğunu da söyleyebiliriz. Dizi kısa süre içerisinde dünya genelinde trend hale gelmiş bir proje.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı