Home / İlişki & Aşk / Nasıl Flört Edilir ?

Nasıl Flört Edilir ?

Kimilerimiz nasıl flört edilir başlığını okuduğunda ‘bu nasıl bir sorudur herkes bildiği gibi,içinden geldiği gibi flört eder elbette’ diye cevaplasa da elbette ki doğru flört etmeninde kuralları var. İlişkinin ‘abc’si olan flört aşaması aslında bir test aşaması olarak da adlandırılabilir. Ve ne güzeldir ki bu ilk test aşaması karşınızdaki kişinin artı ve eksileri konusunda size ipucu olarak sizi uyaran noktalardan olabilir. Yani bu kişiyi iyi tanıyabilmeniz adına onun negatif ya da pozitif yanlarını bu ilk adım denen başlangıç aşamasında öğrenebilir,  isterseniz devam edebilir, isterseniz de tornistan yaparak başka ilişkilere yelken açabilirsiniz.

Flört Sırasında Sinyalleri Dikkate Alın!

Onun sözleri, bakışları, oturması, kalkması size doğru sinyaller veriyorsa ve hareketlerinde ki tutarlılıklarından dolayı değişmeyeceğinden emin olabiliyorsanız doğru kişiyi buldunuz demektir. Öte yandan bu yeni tanıştığınız karşıt cinsin diğer kişilere olan davranışları ve tavrı da gelecekte size bir eş olarak nasıl davranacağı konusunda büyük bir ışık olacaktır. Örneğin; annesine, arkadaşlarına hatta garsona bile nasıl davrandığı iler ki yıllarda ki davranışlarının teminatıdır.

Erkek ve Kadın Bir İlişkiden Ne Bekler?

Bir ilişkinin her adımında erkeklerin kadında aradığı özellik dişilikken, kadınların erkekte aradığı özellik ise güvendir. Onun yanında kendinizi güvende hissedebiliyorsanız ve o da sizin yanınızda kendini arkadaşının yanında değil bir Afrodit’in yanındaymışçasına hissedebiliyorsa birçok şey yolunda demektir. Sık sık onunla göz teması kurmak ve beden dilini kullanabilmek ilişkinin her zaman ihtiyacı olan temel taşlarındandır. Öte yandan ilk adımı atmak daima eril grubuna yakışan eylemlerden olacaktır.

About KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

ilgili konu

Kadınlara Alınabilecek Hediyeler

Geçtiğimiz günlerde, bir sevgililer gününü daha geride bıraktık.Sevgilisi olan herkesin günlerce düşündüğü, çoğunun özel olmasını …

Sevgililer Günü İçin Kendin Yap Önerileri

Bugün aşıkların günü! Dünyadaki bütün sevgililerin aynı anda kutladığı, birbirlerine aşklarını ilan ettiği, birbirinden romantik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir