Connect with us

Nasıl Flört Edilir ?

İlişki & Aşk

Nasıl Flört Edilir ?

Kimilerimiz nasıl flört edilir başlığını okuduğunda ‘bu nasıl bir sorudur herkes bildiği gibi,içinden geldiği gibi flört eder elbette’ diye cevaplasa da elbette ki doğru flört etmeninde kuralları var. İlişkinin ‘abc’si olan flört aşaması aslında bir test aşaması olarak da adlandırılabilir. Ve ne güzeldir ki bu ilk test aşaması karşınızdaki kişinin artı ve eksileri konusunda size ipucu olarak sizi uyaran noktalardan olabilir. Yani bu kişiyi iyi tanıyabilmeniz adına onun negatif ya da pozitif yanlarını bu ilk adım denen başlangıç aşamasında öğrenebilir,  isterseniz devam edebilir, isterseniz de tornistan yaparak başka ilişkilere yelken açabilirsiniz.

Flört Sırasında Sinyalleri Dikkate Alın!

Onun sözleri, bakışları, oturması, kalkması size doğru sinyaller veriyorsa ve hareketlerinde ki tutarlılıklarından dolayı değişmeyeceğinden emin olabiliyorsanız doğru kişiyi buldunuz demektir. Öte yandan bu yeni tanıştığınız karşıt cinsin diğer kişilere olan davranışları ve tavrı da gelecekte size bir eş olarak nasıl davranacağı konusunda büyük bir ışık olacaktır. Örneğin; annesine, arkadaşlarına hatta garsona bile nasıl davrandığı iler ki yıllarda ki davranışlarının teminatıdır.

Erkek ve Kadın Bir İlişkiden Ne Bekler?

Bir ilişkinin her adımında erkeklerin kadında aradığı özellik dişilikken, kadınların erkekte aradığı özellik ise güvendir. Onun yanında kendinizi güvende hissedebiliyorsanız ve o da sizin yanınızda kendini arkadaşının yanında değil bir Afrodit’in yanındaymışçasına hissedebiliyorsa birçok şey yolunda demektir. Sık sık onunla göz teması kurmak ve beden dilini kullanabilmek ilişkinin her zaman ihtiyacı olan temel taşlarındandır. Öte yandan ilk adımı atmak daima eril grubuna yakışan eylemlerden olacaktır.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İlişki & Aşk

Yukarı