Connect with us

Ödüllü Bayan Parfümleri

Makyaj & Kozmetik

Ödüllü Bayan Parfümleri

Parfümler konusunda alternatif arayışı içerisinde olan okuyucularımız için ödüllü bayan parfümleri ile alakalı bilgiler sunacağız. Parfümlerde her zaman için kadınların çok daha fazla seçici ve çok daha ehemmiyetli şekilde hareket ettiğini biliyoruz. Daha önceki makalelerimizde sizlere birkaç yeni parfüm önerisinde bulunmuştuk.

Bugün ise dünya genelinde çeşitli anlamlarda ödül almış ve ünlü kadınlar için de önem arz eden, tercih sebebi parfümleri sizlere sunacağız. Genel itibari ile kozmetik anlamında da her zaman alternatiflere eğiliyoruz. Bu parfümler, koku anlamında sizi sizden alacak.

Sweet Like Candy by Ariana Grande

Muazzam bir şişe tasarımı ve pembeleri seven kadınlar için baştan çıkarıcı bir seçenek diyebiliriz. İçeriğinde yer alan meyve notaları sayesinde tüm kadınlar için çok ciddi anlamda farklı alternatifler sunuyor. Böğürtlen, vanilya ve bergamot özlerinin karışımını sizlere sunan muazzam bir detay.

Victoria’s Secret Crush

Victoria’s Secret markasının parfümleri içerisinde ödül almış ve en yaygın kitleye erişen Crush parfüm modeli. Şişe tasarımı ile olduğu kadar kokusu ile de fark yaratıyor. Zengin içeriğinde manolya, pembe şakayık, pembe biber ve ashoka çiçeği esintilerini sizlere tek şişede sunuyor.

Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum

YSL markasının dünya genelinde adından söz ettiren ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini net şekilde söyleyebiliriz. İçeriğinde yer alan çilek, böğürtlen, armut ve portakal esintileri ile birlikte sınıfının en iyi parfümlerinden birisi.

Tom Ford Soleil Blanc

İçerik açısından görüp görebileceğiniz en zengin karışımlardan birisi. Baharat özlerinin bir parfüm haline dönüştüğünü hayal edin. Artık hayal etmeyin, çünkü gerçek. İçeriğinde pembe biber, karanfil, bergamot, yasemin, tonka fasülyesi, acı badem ve hindistancevizi sütü özleri yer alıyor. Dolayısı ile merak uyandırıcı bir seçenek.

Victoria’s Secret Heavenly

Victoria’s Secret meleklerinin kullandığı ve adını da bundan alan mükemmel ötesi parfümlerden birisi sizlerle. Beyaz şakayık, vanilya, sandalağacı ve beyaz misk özleri sizlere mükemmel bir seçenek sunuyor.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Makyaj & Kozmetik

Yukarı