Connect with us

Ombre Saç Örnekleri

Ombre Saç Örnekleri

GÜZELLİK

Ombre Saç Örnekleri

Günümüzde kadınlar için en ideal seçeneklerden birisi olarak da dikkat çeken ombre saç örnekleri ile alakalı fikirler sunacağız. Ombre, günümüzde özellikle kadınlar için en iyi alternatif saç modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile ünlü kadınların da çokça kullandıkları bu saç modellerini sizlere birkaç örnek ile sunacağız.

Ombre saç modelleri genel itibari ile saç rengine de bağlı olarak kendisini net şekilde gösteriyor. Saç tasarımlarının her geçen gün daha geniş kitlelere eriştiği günümüzde moda internetten ilerliyor. Hemen ünlü kadınların bu anlamda ki seçeneklerini enine boyuna analiz edeceğiz.

Lily Aldridge

Dünyaca ünlü manken, geçtiğimiz günlerde bir defilede bu saç modeli ile tüm herkesin ilgisini çekti ve dolayısı ile mükemmel seçenekler ön plana çıktı da diyebiliriz.

Olivia Wilde

Dünyanın en güzel ve en seksi kadınlarından birisi olarak kabul ediliyor. Dolayısı ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde bu seçenekleri değerlendirme altına aldı. Ombre imkanları ile de trendi kendisi belirliyor diyebiliriz.

Chrissy Teigen

Dünyaca ünlü manken, ombre saçların yaygınlaşmasında ki en önemli isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Öyle ki kendisi de bunu açık bir şekilde söylüyor. Dolayısı ile listemizin olmazsa olmazlarından birisi durumunda.

Jessica Biel

Hollywood’un ünlü oyuncularından birisi olarak adından söz ettiren Biel, ombre saç modelinin bağımlılarından. Öyle ki daha önce sitemizde kendisi ile alakalı birkaç resimli örnek de sunma yoluna gitmiştik. Aşağıdaki resimde sizlere iyi bir ilham kaynağı olacak.

Jeniffer Lopez

Latin Amerika’lı sanatçıyı listemize dahil etmeseydik olmazdı. Ombre modasının günümüzde ki en ünlü, en güzel ve en istikrarlı isimlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile aşağıdaki görsel örnek de sizleri aydınlatma açısından önemlidir.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla GÜZELLİK

Yukarı