Connect with us

Özge Masur İpekyol Koleksiyonu ile Karşınızda

Özge Mansur İpekyol Koleksiyonu

Moda

Özge Masur İpekyol Koleksiyonu ile Karşınızda

Kısa bir zaman dilimi öncesinde resmi olarak lanse edilen Özge Masur İpekyol koleksiyonu büyüleyici seçenekler ile geliyor. Ülkemizin en ünlü modacılarından birisi olarak kabul edilen Masur, uzun süredir hiçbir marka ile çalışmıyordu. Kendi kreasyonlarını kendi defilelerinde sunarak her sene daha fazla ön plana çıkma başarısını da gösterdi diyebiliriz sanırım.

İpekyol, ülkemizin en ünlü markalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Tabi ki Özge Mansur, zaman içerisinde yeni nesil tasarımlar üzerine fazlası ile eğilen isimlerden birisi oldu. Dolayısı ile seçenekler üzerine eğileceğiz.

Özel günleriniz için tasarladığı elbise modelleri ile birlikte göz kamaştırıcı seçenekleri sizlere sunacağını söyleyebiliriz. Özellikle çok kısa bir zaman dilimi içerisinde elbiselerdeki yeniliklerin renk anlamında da farklılık yarattığını da net olarak söyleyebiliriz.

Tabi ki tek düze elbiseler artık geride kaldı. Her kadının tarzına yönelik yaratıcı seçenekleri ortaya çıkarmak bu anlamda en büyük önemi arz ediyor. Dolayısı ile tam da bu noktada Masur, her insanın ilgisini çekecek dekolteden tutun da kapalı ve daha estetik görünümlere sahip elbiseler tasarladı. Bu alanda adından ciddi şekilde söz ettirdi.

Elbiseler ile olduğu kadar defilenin büyük ilgi gördüğünü de söyleyelim. Özge Masur, çok uzun bir zamanın ardından ilk defa bir marka ile yeni bir çalışma içerisine girdi. Dolayısı ile tam da bu noktada yenilikler ciddi anlamda fark yaratıyor. Dolayısı ile resimler de fikir sahibi olabilmeniz için yeteri kadar iyi.

Tabi ki lansman kadar bu mükemmel kıyafetlerin ne zaman mağazalarda olacağını merak ettiğinizi biliyoruz. Açıklamalara göre 11 Nisan 2018 tarihi itibari ile Özge Masur koleksiyonu tüm İpekyol mağazalarında sizlerle birlikte olacak. Lansmanda ki diğer görsel örnekleri de elimizden geldiğince sizlere bilgiler sunma yoluna gideceğiz. Özge Masur İpekyol koleksiyonu tüm çıplaklığı ile karşınızda.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı