Connect with us

Paris Moda Haftası Derlemeleri

Paris Moda Haftası

Moda

Paris Moda Haftası Derlemeleri

Moda ile ilgilenen tüm bayan okuyucularımız için bu makalemizde Paris moda haftası hakkında görsel derlemeler sunalım dedik. Ülkemiz genelinde modaya dair en heyecan ile beklenen organizasyonlardan birisi. Dünyaca ünlü markalar, en yeni kreasyonlarını bu organizasyon kapsamında insanların beğenisine sunar. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirmek istedik.

Paris modası, dünya genelinde ciddi anlamda takip edilir ve fark yaratır. Dolayısı ile bu noktada siz değerli okuyucularımız için markalar bakımından da önemli bir derleme sunmak istedik.

Chanel

Marka, podyumu kendine has bir şekilde dizayn ederek yepyeni bir hava kazandırdı. Bununla birlikte sunduğu elbise modelleri ile de bu senenin en farklı markalarından birisi olacağını net şekilde bizlere gösterdi diyebiliriz. 2018 sonbahar / kış sezonu ürünleri. Örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Balmain

Yine dünyaca ünlü markalardan birisi ve kış sezonu için farklı bir soluk getiren yepyeni tasarımlar dikkat çekiyor diyebiliriz. Parlak ve ışıltılı birçok farklı elbise örneğini içeriğinde barındıran koleksiyon uzun süre konuşuldu. Öyle ki modern ve bir o kadar göz alıcı çizgileri sayesinde bu örnekleri daha yakından analiz etmek gerektiğini de net şekilde söyleyebiliriz. Örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Elie Saab

Yine dünyanın en geniş kapsamlı kitleye ulaşmış markalarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Saab, bu anlamda sınırları çok ciddi anlamda belirliyor. Viktoryen dönemine yeniden gitmemize yardımcı olan mükemmel ötesi bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Paris moda haftasının en büyüleyici ve ilgi çekici markalarından da birisi olarak dikkat çeker.

Louis Vuitton

Son olarak inceleme altına alacağımız marka, çok daha farklı bir çizgi anlayışını bizlere sunuyor. Yeni sezonda özellikle ön planda tutmamız gereken markalardan birisini de net şekilde gösteriyor. Aşağıdaki resim galerisinde de en ideal örnekleri sizler için derlediğimiz galeriyi inceleme şansına sahip olacaksınız.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı