Home / Moda / Paris Moda Haftası Derlemeleri

Paris Moda Haftası Derlemeleri

Moda ile ilgilenen tüm bayan okuyucularımız için bu makalemizde Paris moda haftası hakkında görsel derlemeler sunalım dedik. Ülkemiz genelinde modaya dair en heyecan ile beklenen organizasyonlardan birisi. Dünyaca ünlü markalar, en yeni kreasyonlarını bu organizasyon kapsamında insanların beğenisine sunar. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirmek istedik.

Paris modası, dünya genelinde ciddi anlamda takip edilir ve fark yaratır. Dolayısı ile bu noktada siz değerli okuyucularımız için markalar bakımından da önemli bir derleme sunmak istedik.

Chanel

Marka, podyumu kendine has bir şekilde dizayn ederek yepyeni bir hava kazandırdı. Bununla birlikte sunduğu elbise modelleri ile de bu senenin en farklı markalarından birisi olacağını net şekilde bizlere gösterdi diyebiliriz. 2018 sonbahar / kış sezonu ürünleri. Örnekleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Balmain

Yine dünyaca ünlü markalardan birisi ve kış sezonu için farklı bir soluk getiren yepyeni tasarımlar dikkat çekiyor diyebiliriz. Parlak ve ışıltılı birçok farklı elbise örneğini içeriğinde barındıran koleksiyon uzun süre konuşuldu. Öyle ki modern ve bir o kadar göz alıcı çizgileri sayesinde bu örnekleri daha yakından analiz etmek gerektiğini de net şekilde söyleyebiliriz. Örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Elie Saab

Yine dünyanın en geniş kapsamlı kitleye ulaşmış markalarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Saab, bu anlamda sınırları çok ciddi anlamda belirliyor. Viktoryen dönemine yeniden gitmemize yardımcı olan mükemmel ötesi bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Paris moda haftasının en büyüleyici ve ilgi çekici markalarından da birisi olarak dikkat çeker.

Louis Vuitton

Son olarak inceleme altına alacağımız marka, çok daha farklı bir çizgi anlayışını bizlere sunuyor. Yeni sezonda özellikle ön planda tutmamız gereken markalardan birisini de net şekilde gösteriyor. Aşağıdaki resim galerisinde de en ideal örnekleri sizler için derlediğimiz galeriyi inceleme şansına sahip olacaksınız.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

2018 Sezon Trendleri / Gözlükler

Güneş gözlüğü kullanımı hem göz sağlığı açısından hem de aksesuar olarak pek çok kişinin vazgeçilmezi …

Mezuniyet Balosu için Abiye Elbise Modelleri 2018

Mezuniyet Balosu için Abiye Elbise Modelleri 2018

Modayı yakından takip eden ve fark yaratmak isteyen okuyucularımız için mezuniyet balosu için abiye elbise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir