Connect with us

Popüler Saç Renkleri 2018

Popüler Saç Renkleri 2018

Saç Bakımı

Popüler Saç Renkleri 2018

Kadınlar için yaz aylarına yaklaşırken popüler saç renkleri 2018 verilerini sunmak istiyoruz ki modaya uyabilsinler amacındayız. Daha önceki makalelerimizde de belirttiğimiz gibi ünlü kadınların saç konusunda ki tercihleri trendi belirler. Tam da bu noktada yaz sezonu öncesinde sizleri elimizden geldiğince kapsamlı olarak bilgilendirme amacı içerisindeyiz.

Aşağıda resimli örnekler ile birlikte en ideal saç renklerini sunmak adına somut fikirler sunacağız. Dolayısı ile sizlerde merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Pembe Gölge Uygulamalar

Özellikle saç uçları kısmına pembe renk uygulamalar yapmak, bu yaz aylarında herkes için moda seçeneklerden birisi olacak. Hem farklı bir görünüm elde etmek hem de modern seçeneklere ayak uydurmak açısından olmazsa olmazlardan birisi. Nitekim örneğimizi incelemeniz iyi olacaktır.

Karamel Balyaj

Karamel tonlarının her dönemde kadınlar için önemli bir seçenek olduğunu biliyoruz. Kahve tonları kadar ilgi gören bu tonlar, tabi ki beklentilerinizi karşılayabilmek adına ideal seçenekler sunuyor. Karamel balyaj, yine göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerin başında geliyor demek yanlış olmaz.

Metalik Sarı

Son dönemde özellikle Kim Kardashian ile moda hale gelmiş saç renklerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bİr dönem Cara Delevingne, bu anlamda yeni bir akım başlattı ve ünlülerin çoğu bu anlamda denemeler yaptı. Kardashian, uzun bir süredir XL saçları ile birlikte bu saç rengini tercih ediyor. Dolayısı ile en popüler imkanlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Kremsi Sarı

Sarı renk tonları her anlamda önem arz eden seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kremsi sarı, özellikle düz ve parlak saçlar için en ideal imkanlardan birisidir. Dolayısı ile Emma Stone gibi mükemmel bir örneği sizlere sunmamızın bir sakıncası yok. Nitekim en güzel örneği de yine kendisi veriyor.

Koyu Siyah

Koyu siyah saç renginin de her anlamda bir cazibesi ve göz alıcılığı olduğunu unutmamak gerek. Saç boyası üreticileri SİMSİYAH SAÇ RENGİ olarak da kutuları üstünde bu seçeneği sizlere sunar. Değerlendirmeniz gereken alternatif saç renklerinden birisi olduğunu da net şekilde söyleme şansına sahibiz.

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. Halime

    30 Mart 2018 at 14:53

    popüler saç modasında bu sene gerçekten metalik sarı rengi baya popüler yakında bende yaptırmayı düşünüyorum 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Saç Bakımı

Yukarı