Connect with us

Sevgililer Günü İçin Kendin Yap Önerileri

İlişki & Aşk

Sevgililer Günü İçin Kendin Yap Önerileri

Bugün aşıkların günü! Dünyadaki bütün sevgililerin aynı anda kutladığı, birbirlerine aşklarını ilan ettiği, birbirinden romantik hediyeler verdiği bir gün, sevgililer günü. Sevene her gün sevgililer günü diyor olabilirsiniz ama tüm dünyada sabırsızlıkla beklenen ve her sene bugün kutlanan bu günü belki sizde özelleştirmek istiyor olabilirsiniz. Sevgilime ne hediye vereceğim diye düşünüyorsanız bugün size birkaç önerim olacak. Hediye alınabilir ancak bu kadar özel birine kendi elimizle yaptığımız bir şey hediye etmek daha anlamlı olmaz mı? O zaman hadi hediye yapmaya!

Kendi sesinizden bir kayıt

Sevgilinize verebileceğiniz en güzel şey her zaman yanında olduğunu hissedebilmesi için size ait bir şeydir. Sesiniz gibi… Bütün gün hiç susmadan konuştuğunuzda hiç şikayet etmeden sizi dinleyen sevgilinize kendi sesinizden bir kayıt hediye edebilirsiniz. Ona aşkınızı anlatan bir şiir okuyabilir, onun için yazdığınız bir şeyler varsa onları kaydedebilir veya en sevdiği şarkıyı seslendirebilirsiniz.

Fotoğraf Panosu

Fotoğraf panosu mu ne kadar klişe dediğinizi  duyar gibiyim. Ancak bir düşünelim; özellikle uzun zamandır birlikte olanlar için yaşanmış onca anı, birikmiş onca fotoğraf varken bu güzel günde bu anıları neden yad etmeyesiniz? En güzel günlerinizde çekildiğiniz fotoğraflardan bir kolaj yapıp bir pano haline dönüştürün. Bunun için 2 uzun tahta çubuk, biraz ip ve fotoğrafları asmak için birkaç minik mandal yeterli olacaktır.

Hayal Panosu

Sevgilinizle kurduğunuz birçok hayal var değil mi? Neden bunların hepsini bir araya getirerek bir pano oluşturmuyorsunuz? İşte size hayal gücünüzü kullanabileceğiniz ve tamamen size özel olacak bir hediye. Üstelik yapımı da çok kolay. İster bir mukavva ister karton ister mantar pano kullanın hiç fark etmez. Kullanacağınız alana sizin için özel olan şeylerin fotoğrafları, kendi fotoğrafarınız, gitmek istediğiniz yerler, almak istediğiniz eşyalar birlikte neyin hayalini kurduysanız ekleyebilirsiniz. Aralara minik notlar sıkıştırabilir, hatta çizimler ekleyebilirsiniz. Sevgilinize tamamen sizi yansıtacak olan bir pano hediye etmek emin olun hoşuna gidecektir.

El örgüsü herhangi bir şey

Veee tabii ki kış aylarının da bize vermiş olduğu yetki ile sevgilinize el örgüsü olan herhangi bir şey hediye edebilirsiniz. Sizin emeğinizle onu düşünerek üretilmiş bir şeyden daha değerli başka bir şey olmayacaktır. Bir kazak, atkı, bere ya da eldiven… Elinizden hangisi geliyorsa yapabilirsiniz. Sevginizi göstermek için el emeği ile ince ince işlenmiş bir hediye gayet yeterli olacaktır.

Sevgililer gününüz kutlu olsun!

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İlişki & Aşk

Yukarı