Connect with us

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Genel

Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Birçok kadın gözlerinin ön planda olmasını ister. Bunu başarmanın en etkin yollarından bir tanesi de takma kirpikler, bakışların çok daha etkili olmasını sağlayan takma kirpikleri takma aşamasında zorluk yaşayan bayan sayısı bir hayli fazla, bugün ki yazımızda gözlere önem çekmek için Takma Kirpik Nasıl Takılır? Sizlere anlatmaya çalışacağım.

İlk olarak takma kirpiğin ne kadar uzun olduğuna bakın. Bazı kirpiklerin boyutları gerçekten çok büyük bu sizi daha şık göstermek yerine daha rahatsız edebilir. Eğer kirpikler çok uzunsa bu sorunu halledebilirsiniz. Uzun kirpikleri makas yardımıyla kesin. Daha sonra ise yapıştırıcı sürün. Hızlı bir şekilde göz kapağınızın dibine yani kirpiğinize güzelce yapıştırın.

SİYAH FAR ÇEKİN

Yapıştırıcı izlerini saklamak için siyah bir far çekin. Siyah far izleri tamamen yok edecektir. Takma kirpik takmak çoğu kişi için zor bir iş gibi gözükse de aslında hiç de öyle değil. Bilgi eksikliğinden dolayı pek çok insana zor bir iş gibi gözükür.

Takma kirpiği taktıktan sonra güzel bir göz makyajı yaparsanız kesinlikle çok daha güzel olursunuz. Ayrıca izleri yok etmek için makyaj yapmak çok önemlidir.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel

Yukarı