Connect with us

Trend Tatil Rotaları 2018

Trend Tatil Rotaları 2018

YAŞAM

Trend Tatil Rotaları 2018

Yaz ayları tüm hızı ile yaklaşırken bugün ki makalemizde sizlere trend tatil rotaları 2018 önerileri hakkında içerik hazırlamak istedik. Tatil sezonunda kafanızda soru işareti olmadan birbirinden farklı mekanları gezmek isteyebilirsiniz. Özellikle yurtdışı tatili düşünme amacında olan tüm okuyucularımız için bu makalemizde birkaç yeni öneriyi sizlere sunmak istiyoruz.

Dünya genelinde keşfedilmemiş ancak keşfedilmeyi bekleyen o kadar güzel yerler var ki. Sizlere bu noktada belki de adını dahi ilk defa duyacağınız birkaç farklı mekan önerisini sizlere sunacağız.

İtalya – Alberobello

UNESCO Dünya Mirası Listesi içerisinde yer alan bölgelerden birisidir. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde adından söz ettiren imkanlardan da birisidir. Kendine has binaları ve mükemmel deniz manzarası ile mutlaka ön planda tutulmalı.

Karadağ – Kotor

Karadağ, zaman içerisinde parçalanan Yugoslavya parçalarından birisi. Ancak Kotor, dünyanın en güzel kıyı kentlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kendine has mimarisi ve kıyı yapısı ile birlikte mutlak surette göz önünde bulundurulması gereken bir bölge.

İsviçre – Lugano

Yine büyüleyici bir bölgeden bahsediyoruz. İskandinavya bölgesinde yer alan İsviçre, Lugano bölgesi ile adından ciddi anlamda fark yaratıyor. Öyle ki mimari yapısı açısından da ciddi anlamda modern, güzel ve bir o kadar büyüleyici.

İtalya – Burano

İtalya’nın yine en güzel bölgelerinden birisi olarak dikkatleri çektiğini net olarak söyleyebiliriz. San Marco meydanı ile özellikle çok daha fazla ön plana çıkan bölgelerin başında geliyor. Biz elimizden geldiğince detayları sizlere resimli olarak sunuyoruz.

Hırvatistan – Hvar

Hırvatistan, yine güzellikleri ile dünya genelinde en trend ülkelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Hvar bölgesi de yine kendine has mükemmel havası ve mimarisi ile dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile yurtdışı tatili düşünenler için en ideal bölgelerden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Belçika – Dinant

Belçika’nın en güzel kıyı bölgelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Mükemmel bir bölge. Havası, suyu, dokusu, mimarisi ve insanı ile birlikte sizlere hayalinizdeki bölgeyi tam anlamı ile gösteriyoruz.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla YAŞAM

Yukarı