Home / Tüp Bebek / Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Ünlüler

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Ünlüler

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Ünlüler

Anne olabilmek bir kadın için çok önemlidir. Bu kutsal duyguya erişebilmek adına tüp bebek yöntemiyle hamile kalmış ünlüleri sizler için derledik.

 • Hande Ataizi
  Hande Ataizi bebek sahibi olmayı çok istediği için bir süre tüp bebek tedavisi gördü. Tedaviler neticesinde de çocuğu Leon’u kucağına alabildi.
 • Nurgül Yeşilçay
  Ünlü oyuncu tüm bebekle birlikte oğlu Nejat’a kavuşabildi. Eşinden boşanan Nurgül Yeşilçay, bekar bir anne olarak yaşamına devam ediyor.
 • Demet Akalın
  Ünlü pop müzik şarkıcısı da tüp bebek konusunda eşi Okan Bey’in ısrarlarına dayanamıyor. Bebek sahibi olmayı düşünmediğini ve eşinin ısrarlarıyla tüp bebek sayesinde kızı Hira’ya kavuşuyor.
 • Füsun Demirel
  Geç yaşta anne olan isimlerden biri de Füsun Demirel. Türkiye’nin Yalan Dünya dizisi ile tanıdığı oyuncu, 50 yaşında tüp bebek sayesinde çocuk sahibi oldu.
 • Esin Maraşlıoğlu
  Anne olmak için herhangi bir yaş sınırı olmadığını kanıtı niteliğinde modacı Esin Maraşlıoğlu’nun 28 yaşında kızı varken, 48 yaşında bir oğul sahibi oldu.
 • Yeşil Salkım
  Yeşil Salkım yine geç doğum yapan ünlüler arasında dikkat çekiyor. 40 yaşında tüp bebek tedavisiyle tekrar anne olan Yeşim Salkım’ın doğum yaptı.
 • Seda Diker
  Bütün umutların yitirileceği anda doğum yapan yazar Seda Diker de tüp bebek tedavisi görmüş. Özellikle defalarca tüp bebek tedavisi gördüğünü ama her şey bitti derken hamile kaldığını öğrendiğini, tüp bebek düşünen veya uygulayan kadınlar asla vazgeçmemeleri gerektiğini söylüyor.

About KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

ilgili konu

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?

İnfertilite (kısırlık) hastalığından müzdarip çiftler için bugün tüp bebek tedavisi ile alakalı bilinmeyen tıbbi detaylar …

MORFOLOJİ DÜŞÜKLÜĞÜ NEDENLERİ – NASIL DÜZELİR ?

Her anne babanın hayali bir çocuk sahibi olmaktır. Fakat üreme organı İle ilgili bir rahatsızlığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir