Connect with us

Ünlü Kadınların Makyaj Sırları

Ünlü Kadınların Makyaj Sırları

Makyaj & Kozmetik

Ünlü Kadınların Makyaj Sırları

Makyaj konusunda arayış içerisinde olan kadınlar için ünlü kadınların makyaj sırları ile alakalı birkaç derleme sunacağız. Günümüzde özellikle makyaj trendleri içerisinde birçok farklı yenilik ön plana çıkıyor. Özellikle ünlü kadınların bu seçenekleri ne denli ön planda tuttuğunu az çok hepimiz biliyoruz.

Çok abartı makyaj standart üstü ve gereksiz. Yokmuş gibi makyaj ise kadınların daha çok üzerine yoğunlaştığı seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu aşamada sizlere birkaç ünlü kadının trendleri üzerinde bilgiler sunma amacı içerisindeyiz. Hemen başlayalım.

Selena Gomez Makyaj Sırları

Abartıdan uzak, son derece doğal bir görünüm. Kendi güzelliğini geri plana atacak çizgiler katiyen yok. Göz makyajı farklı renk tonları ile göz alıcı. Dudaklarda mat ve açık renge sahip ruj ile her zaman daha doğal bir görünüm. Küt saçları ile de yüz hatlarını daha fazla ön plana çıkarıyor.

Emily Ratajkowski Makyaj Sırları

Elmacık kemikleri kadınlar için son derece önemlidir. Elmacık kemiklerini ön plana çıkaran ünlü isim, göz makyajı ile ruj rengini kombin hale getirerek muazzam şık bir görünüme kavuşmuş. Cildinin ve güzelliğinin doğallığını örtmekten kaçınmış.

Zendaya Makyaj Sırları

Minyon isimlerden birisi ve daima genç görünmeyi bu şekilde başarıyor. Yüzünün genelini renklendirmeyi seviyor. Özellikle kıyafet ile uyumlu hale geldiğini aşağıdaki örnekten de görebileceksiniz. Kabarık saçları, dudağı ön plana çıkarak makyajı. Kendi makyajında her zaman tek bir bölgeyi ön plana çıkarma arzusu dikkat çekiyor. Kimisinde gözleri, kimisinde dudakları, kimisinde elmacık kemikleri.

Lily Collins Makyaj Sırları

Son derece beyaz tenli bir ünlü olduğundan dolayı bu gibi durumlarda dudaklar ön plana çıkıyor. Koyu, şehvet kırmızısı rujlar her zaman biraz daha ön planda. Göz çevresine sade bir makyaj ve kirpiklerin gücünden yararlanılarak elde edilen modern bir görünüm.

Emma Stone Makyaj Sırları

Her zaman abartıdan uzak duruyor. Kendi güzelliğinin farkında ve asla yoğun bir makyaja ihtiyaç duymuyor. Biraz fondöten, biraz aydınlatma ve çok hafif renklendirme ile istediği görünüme sorunsuzca kavuşan ünlü isimlerin başında geldiği aşikar.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Makyaj & Kozmetik

Yukarı