Home / Estetik Önerileri / Ünlülerin Estetikle İlgili Düşünceleri

Ünlülerin Estetikle İlgili Düşünceleri

 

 Şuan hemen hemen sevdiğimiz ünlülerin çoğu hayatında en az bir kere de olsa estetik yaptırmıştır. Estetik yaptırmayan ünlü ile çok nadir karşılaşıyoruz.Bazılarına gerçekten çok yakışıyor ve bize ilham kaynağı oluyor, ama geri kalanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Bu yazıda sizlere dünyaca ünlü yıldızların estetik hakkında düşüncelerini derledim.Bakalım ünlülerimiz estetik hakkında ne düşünüyor?

1-KYLIE JENNER

”9 yaşımdan beri büyümemi izliyorsunuz.Suratım gittikçe değişiyor.Artık, nasıl makyaj yapmam gerektiğini,kontür yapmayı ve her şeyi biliyorum.Estetiğe karşı değilim asla hayır demem ama şimdilik istemiyorum.”(Cosmopolitan,ocak 2015)

2-KİM KARDASHİAN

”Bana güven tatlım sütyenimi çıkartırsam onlara estetik yaptırmam gerektiğini söyleyeceksin.Estetik ameliyata tamamen karşı değilim.Daha önce botoks yaptırdım şimdiye kadar ise yaptırdığım tek şey o.Ama asıl eğlenceli kısım burnum, benim en büyük güvensizliğim.Her zaman burnumu yaptırmak istedim.Doktora gitim, fotoğraflar çektiler, bana nasıl görüneceğimi gösterdiler ve pek aynı görünemeyecektim” (Nightline, Mayıs 2010)

3-LADY GAGA

”Hiç estetik yaptırmadım ve estetik yaptırmış bir çok pop şarkıcı var.Bence estetik ameliyat kılıfı altında vücuda, güvensizliği teşvik etmek, vücuda değişikliklerle sanat yapmaktan çok daha tehlikeli”(Harpaar’s Bazaar, Ağustos 2011)

4-JULIA ROBERTS

”Yüzünüz bir hikaye anlatır ve bu hikaye doktora gidişiniz hakkında olmamalıdır.”(Elle, Ağustos 2010)

5-IGGY AZALEA

”Onları çok seviyorum.Haklarında konuşmak zorundayım.Bu sırrı saklamazsam kendimi daha iyi hissedeceğim.Söylemek kesinlikle kendimizi daha özgür hissettiriyor.Böylece birinin sırrınızı kazıp çıkarması sizi endişelendirmiyor.

Bu yazıda ünlülerin estetik hakkında düşüncelerini ele aldık.Biraz bile olsa yol gösterip ilham verdiysek ne mutlu bize.

About KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

ilgili konu

Göz Estetiği Ameliyatı

Göz Estetiği Ameliyatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Siz değerli bayan okuyucularımızın çokça sorduğu ve merak ettiği göz estetiği ameliyatı ile alakalı merakınızı …

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nedir? Fiyatları Ne Kadar?

Bugün ki makalemizde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yolunda buz lazer epilasyon hakkında seçeneklere eğileceğiz. Epilasyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir