Home / GÜZELLİK / Ünlülerin Retro Saç Modelleri

Ünlülerin Retro Saç Modelleri

Bugün sizlerle birlikte son dönemlerin trend akımlarından birisi olarak dikkat çeken ünlülerin retro saç modelleri üzerinde duracağız. Retro akımı özellikle son yıllarda her anlamda dikkat çeken bir hale geldi. Bilhassa saç modellerinde kadınlar için en iyi fikirlerin ortaya çıkmasında ki en ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz sanırım sizlere.

Retro akımını bugün ünlülerin kullandığı saç modelleri ile elimizden geldiğince ele alacağız. Daha fazla merak ettiğiniz için sitemizi günlük olarak ziyaret edin ve en yeni seçenekler ile alakalı fikir edinme yoluna gidin.

Zendaya

Son dönemlerin en flaş isimlerinden birisi. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir organizasyonda kullandığı retro saç modeli ile birlikte adından ciddi anlamda söz ettirdi diyebiliriz sanırım.

Elsa Hosk

Sarışın güzellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Marlyn Monroe konseptini yansıtmak istemiş ve bunda da başarılı olmuş. Kısacası her anlamda yeni nesil bir retro. Adından söz ettiriyor sizler için.

Bella Hadid

Victoria’s Secret meleklerinden birisi olarak tanıdığımız kardeşlerin Bella’sı, geçtiğimiz günlerde bir organizasyondaydı. Günlük retro saç modeli ile birlikte kadınlar için iyi bir ilham kaynağı olmayı da başardı.

Hailey Baldwin

Ünlü güzel de bu akıma ayak uyduran isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kendine has sarı saç modeli ile birlikte adından daha fazla söz ettiriyor. Dolayısı ile makalemiz içerisinde örneğini sunmasaydık olmazdı.

Kim Kardashian

Her yaptığı moda olan kadınların başında geliyor demek yanlış olmaz sanırım. Reto saç modeli ve bandana trendine ayak uydurması ile birlikte bu anlamda yeni bir idol olmayı başardı. Dolayısı ile elimizden geldiğince sizlere bilgiler sunma yoluna gidiyoruz.

Lana Del Rey

Dünyaca ünlü güzelliklerden birisi. Bu saç modeli ile alakalı olarak sizlere yeni bir trend sunma yoluna gidiyor. Bizde elimizden geldiğince sizler için en yeni alternatifleri sunma yoluna gidiyoruz. Bu anlamda yeni bir örnek olarak ön planda tutulabilir.

About Çağkan Sezgin

Editörümüz, yıllardan beri kadın ile alakalı tüm platformlarda yazarlık yapmıştır. Jinekolojik hastalıklar, kişisel bakım ve moda konusunda yıllardır yaptığı araştırmalar sayesinde sitemize kazandırılmıştır. Artık www.kadinlaremektir.com sitesinde bilgilerini sizler ile paylaşmaktadır.

ilgili konu

Yüz Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüz Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her kadın için önem arz eden konulardan olan yüz yıkarken dikkat edilmesi gerekenler üzerinde sizlere …

tarçın maskesi

Tarçın Maskesi Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir?

Parlak, temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmayı herkes ister. Ancak kırışıklık, iz ya da …

One comment

  1. tüm retro saç modelleri bi harika bende saçıma yakın zamanda uygulatacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir