Connect with us

Vizesiz Yurtdışı Tatil Bölgeleri

Gezi & Mekanlar

Vizesiz Yurtdışı Tatil Bölgeleri

Eğer ki bu yaz aylarında yapabilecek güzel bir plan arıyorsanız vizesiz yurtdışı tatil bölgeleri ile alakalı önerilerimizi yakından inceleyin. Özellikle yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde tatil rotaları ülkemizde insanların en çok önemsedikleri seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tam da bu noktada sizlere elimizden geldiğince en doğru bilgileri sunabilmek adına somut adımlar atacağız.

Vizesiz olarak gidebildiğiniz yurtdışı şehirlerinin hangileri olduğunu merak ediyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz. Bu öneriler sizler için ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi olacak.

Budva (Karadağ)

Karadağ’da gidebileceğiniz en güzel bölgelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kıyı şehirlerinden birisi olarak dikkat çeker ve adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz sanırım.

Kiev (Ukrayna)

Ukrayna ile siyasi ilişkilerimizin çok iyi duruma gelmesi ile birlikte vize kalktı. Dolayısı ile tatil rotası olarak ön planda tutmamız gereken kentlerin başında geliyor. Dolayısı ile ön planda tutmanız gerektiğini peşinen söyleyelim sizlere.

Batum (Gürcistan)

Gürcistan yine vizesiz olarak gidebildiğimiz ülkelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Batum, bu anlamda kendi sınırlarını belirleyen ve mükemmel objeleri ile akılda kalan bir ülke. Dolayısı ile gezecek yeri son derece fazla ve ciddi anlamda dikkatleri üzerine çekecek diyebiliriz.

Fas

Müslüman ülkelerden birisidir ve her ne olursa olsun kendi doğal görüntüsünü ve mimarisini günümüze kadar korumuştur. Fas, tatil rotaları içerisinde alternatif olarak değerlendirilebilecek seçeneklerden birisidir. Bu neden dolayısı ile ön planda tutulması gereken diğer imkanlardan da birisi demek yanlış olmaz sanırım.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Gezi & Mekanlar

Yukarı