Connect with us

Yeni Nesil Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Ev

Yeni Nesil Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Türkiye genelinde kadınların en çok zaman harcadıkları yaşam alanlarından olan mutfak dekorasyon fikirleri üzerinde duracağız. Günümüzde özellikle modern mobilyaların ortaya çıkması ile birlikte mobilyalar çok daha dikkat çekici bir hale geldi. Kadınlar ise daha modern seçenekler üzerine fazlası ile eğilim gösterme yoluna gittiler demek yanlış olmaz sanırım.

Mutfaklarda farklı bir hava yakalamak için ihtiyacınız olan birkaç farklı seçenek söz konusu. Sizlere bu anlamda birkaç farklı örnek sunmak adına görsel örnekler derledik.

Klasik Objeler Fark Yaratıyor

Eskitme dizayn bakımından ülkemizde özellikle bu tarz motifler çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. İngiliz vari mutfaklar, her kadın için en çok önem arz eden ve fark yaratan seçeneklerden birisi. Örneğini görebilirsiniz.

Turuncu Rengin Enerjisinden Yararlanın

Turuncu, her zaman PATLATAN RENK sınıfı içerisinde yer almış ve bu anlamda adından ciddi şekilde söz ettirmiştir. Dolayısı ile kısa süre içerisinde renk konsepti açısından da mutfağınız için en iyi alternatiflerden birisi olacaktır.

Pembe Alternatif bir Konsept

Pembe, özellikle siyah ankastre mutfaklarda muazzam duran bir renk. Aynı şekilde mor ve tonları da fark yaratan renk alternatifleri arasında değerlendirilebilir. Kadınlar için görsel anlamda mükemmel seçenekler sunacağı aşikar.

Renkli Duvarlar Göze Dokunuyor

Kendi evinizde oturuyorsanız mutfağınızda her duvarı farklı bir renge boyuyabilir, mobilyalarınız ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Öyle ki rengarenk mutfaklar, psikolojik açıdan da sizlere huzur verecektir.

Sarı – Siyah Kill Bill Tarzı Mutfaklar

Yine en ideal renk kombinlerinden birisi. Özellikle dünya genelinde bu tarz renk kombinlerine sahip mutfaklar çok ciddi anlamda ilgi ve talep görüyor diyebiliriz. Ön planda tutmakta fayda var.

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. ayça

    16 Nisan 2018 at 06:39

    yeni nesil mutfak dekorasyon fikirleri için tşk ederim bu konudan yola çıkarak bende mutfağımda değişimler yapacağım

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Ev

Yukarı