Connect with us

Yeni Sezon Bayan Kıyafetleri

yeni sezon bayan kıyafetleri

Moda

Yeni Sezon Bayan Kıyafetleri

Modanın gözde markaları ürünlerini podyumlara serince, yeni sezonun sonbahar-kış ve ilkbahar-yaz trendleri de belli oldu. Kış modasının en popüler parçalarından biri de kadife kumaşlar. Ayrıca, daha canlı ve renkli parçaların rağbet gördüğü bu sezonda, yine kırmızı renklerin ön plana çıktığı görülüyor. 2018 yılında renkli çorapların da bir hayli ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Simli, taşlı ve renkli çorapları değişik ayakkabı modelleri ile kombinleyebilir ve kendinize şık bir hava katabilirsiniz. İşte yeni sezon bayan kıyafetleri ve size marjinal bir görünüm kazandıracak modeller…

Yeni Sezon Bayan Kıyafetleri (Sonbahar-Kış)

Pinstripe çizgiler, incesi kalını fark etmeksizin bu sezonda da bizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Birçok giyim parçasında kendini gösteren pinstripe, daha ziyade koyu renklerde kullanılmakta.

Oversized üstler de yeni sezonda karşımıza çıktı. Bu üstleri depresyon hırkalarına benzetebilirsiniz. Birkaç beden büyük olabilen, fakat marjinal bir havası olan bu kıyafetler hem şık, hem de rahat bir görüntü oluşturuyor.

Yeni sezon bayan kıyafetleri arasında en maskulen trendin takım elbiseler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ofis tarzı giyimin bu sene en fazla tercih edilen stil olduğu aşikar. Ayrıca, klasik ve spor tarzı kadife parçaların da sezonun en iyi tercihlerinden biri olduğu ortada.. Uzun zamandır bizlerle birlikte olan puf montlara farklı tarzlar eklendiğini ve yine sezonun tercihlerinden biri olduğunu da belirtelim.

Yeni Sezon Bayan Kıyafetleri (İlkbahar-Yaz)

2018 ilkbahar-yaz aylarında klasik görünümlerin seviye atladığını göreceksiniz. Parıltı ve oyuncu görünümlerin ön plana çıkacağı bu sezonda kuralları bir kenara atabilirsiniz. İşte sınır tanımayan doku ve renklerden, partilerin sokaklara uyarlandığı kombinlere kadar 2018 ilkbahar-yaz sezonu bayan kıyafetleri…

Sınır Tanımayan Denim: 2000’li yıllarda “suçlu zevk” olarak tanımlanan denim görünümler, tazelenen formlarla yaz mevsiminde keskin ve klasik bir hal alacak.

Yoğun Renk Oyunları: Kırmızı ile yeşil veya sarı ile pembe… Yoğun renk oyunları blok bir şekilde kullanılıyor ve gayet cesur bir görünüm ortaya çıkıyor.

Taş, Pul, Parıltı: 2018 yaz sezonunun vazgeçilmezlerinden biri de, göz alıcı ışıltılı görünüm olacak. Güçlü takımlardan flörtöz mini elbiselere kadar…

Trençkot: Adeta ikinci bir cilt gibi kıyafetleri saran trençkotlar, yine bu sezonun en popüler bayan kıyafetleri arasında yer alacak.

Deneysel Dokular: Tüylerden püsküllere kadar sergilenen dokular, görünümünüze ekstra bir etki ve deneysel bir tavır katacak.

Transparan: 2018 ilkbahar-yaz sezonu, gece görünümlerini hafifletiyor ve transparan bir finale “merhaba” diyor.

Dondurma Pasteller: 2018 yaz aylarında, baharı müjdeleyen ferah renkler hayatınıza girecek. Fıstık yeşilinden limon sorbesine kadar tüm pastel renklerle buluşmaya hazırlanın.

Yeni Nesil Slip Elbiseler: Yeni sezonda yatak odası kıyafeti kalıbından kurtulacak ve süslenerek form kazanacak slip elbiseler adeta seviye atlıyor.

Continue Reading
Advertisement
Yorum Bırak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Moda

Yukarı