Connect with us

Yılın En İyi Makyaj Görünümleri

Yılın En İyi Makyaj Görünümleri

Makyaj & Kozmetik

Yılın En İyi Makyaj Görünümleri

Makyaj konusunda yaratıcı alternatifler araştırma amacı içerisinde olan okuyucularımız için bu makalemizde yılın en iyi makyaj görünümleri üzerinde duracağız. Makyaj konusunda her zaman ünlüleri takip etmek önemlidir. Neden? Çünkü dünyanın en iyi makyaj sanatçıları ile çalışıyorlar da ondan.

Ünlü kadınlar her zaman trendi belirler. Bu makyaj konusunda da, giyim konusunda da saç konusunda da bu şekilde. Bu nedenle sitemiz içerisinde ki örneklerde genellikle kadınları görürsünüz. Makyaj görünümleri açısından birkaç örnek sunarak sizlere fikir sunmak istiyoruz. Bu örnekler sınırları ortadan kaldıracak.

Selena Gomez

Son dönemlerin en çok gündem olan ismi. Zaten belli bir yüz güzelliği var. Kendi güzelliğini kapatmaması çok ideal. Göz makyajı ile günümüz ünlüleri işi bitiriyor. Karmaşadan uzak ancak bir o kadar da göz alıcı. Gomez’de bu olaya ayak uydurmuş ve listemizde ilk sırada yer alıyor.

Emily Ratajkowski

Dünyanın en güzel ve en alımlı kadınlarından birisi. Her zaman sade makyajı çok daha fazla ön planda tutuyor. Karmaşadan uzak bir görüntü elde etmek için çabalıyor. Dolayısı ile ortaya ilgi çekici bir makyaj trendi çıkıyor. Aşağıdaki resimde de az çok ne demek istediğimi anlayabileceksiniz.

Zendaya

Bu kız son dönemlerin gündemi en çok meşgul eden ismi. Aşağıdaki resimde “NE BU SURATINI TURUNCUYA BOYAMIŞ” diyebilirsiniz. Hakkınız var ama yeni trend bu, ne yapacaksınız. Ancak yine de yüzde de makyaj renklerinin komini diye bir olay var. Elbise ile makyajın uyumu çok ideal.

Adele

Almanya’da bir çıktı, pir çıktı. Dünyanın en güzel sesli kadınlarından birisi. Aşağıdaki örneğimizde ise şeftali tonlarında ki makyajı ile sınırları kendi çiziyor. Yine de göz aldığı aşikar. Fazla kilolarını bir kenara bırakın. Resme baktığınızda ilk iş kilolarına takıldınız, eminim. Ancak yüz güzelliği burada esas odaklanmamız gereken nokta.

Rihanna

NE OLDU SANA BÖYLE diye haykırmak istiyorsunuz ancak yapamıyorsunuz. Aldı kiloları ve coştu. Bal rengi ağırlıklı makyaj ile birlikte elbisesi ile bir şekilde kombin oluşturmayı başarmış. Dolayısı ile en iyi görünümlerden birisini elde etmeyi de başarmış.

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. gizem karabulut

    25 Mart 2018 at 09:27

    her zaman ki gibi rihanna yine muhteşem adeleyi de unutmamak lazım 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Makyaj & Kozmetik

Yukarı